Съвети за много суха руса коса

  • 24 812
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 177
И моята без обезцветяване не ще да хване боята-сега обаче си взимам един обезцветител на Пол Мичъл и не гори толкова. Освен това поне веднъж седмично на процедурка регенерираща с Керастаз и мисля че съм закрепила положението в момента Peace

# 16
  • Мнения: 171
И моята без обезцветяване не ще да хване боята-сега обаче си взимам един обезцветител на Пол Мичъл и не гори толкова. Освен това поне веднъж седмично на процедурка регенерираща с Керастаз и мисля че съм закрепила положението в момента Peace

То Керастаз май успява да оправи и най-изтормозените коси Simple Smile Уникални са им продуктите, особено Цимента. А ще споделиш ли какъв е този обезцветител на Пол Мичъл и къде го купуваш? Или те прави фризьор? Наистина ли не гори много? Имам много лоши спомени от блондорите и от доста време съм само на силно изсветляващи бои.

# 17
  • Мнения: 177
Фризьор ме прави, но мисля че можеш  и да си закупиш от някакъв салон. Преди време когато ми удължаваха косата в Дима стил в София забелязах, че работят с такива продукти. И не само обезцветителя му е хубав на Пол Мичъл, аз тогава си бях взела някакви шампоани за русо и много бях доволна.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 242
Просто гледай да не се правиш с блондор или поне да не е всеки път, защото наистина съсипва косата.
Не става без блондор, става лееко по-светло кафява. Пробвах дори и с една боя на Гарниер за изрусяване без допълнително обезцветяване - нищо пак.

Последния път фризьорката не ме послуша (щото обикновено изрусявам корените и после искам да ми боядиса цялата коса) и ми боядиса само корените. Мисля засега така да продължа, за да не изтощавам допълнително косата.

А професионалните серии на L'Oreal от къде ги купувате? Embarassed Скъпички са ми, но като ми преведат майчинството май ще си взема.

# 19
  • Мнения: 171
Просто гледай да не се правиш с блондор или поне да не е всеки път, защото наистина съсипва косата.
Не става без блондор, става лееко по-светло кафява. Пробвах дори и с една боя на Гарниер за изрусяване без допълнително обезцветяване - нищо пак.

Последния път фризьорката не ме послуша (щото обикновено изрусявам корените и после искам да ми боядиса цялата коса) и ми боядиса само корените. Мисля засега така да продължа, за да не изтощавам допълнително косата.

А професионалните серии на L'Oreal от къде ги купувате? Embarassed Скъпички са ми, но като ми преведат майчинството май ще си взема.

Да, зависи си от косата. Тези бои по магазините, които не са професионални са по принцип по-слаби. Аз съм се правила със суперизсветляващите на Гарние и ми ставаше хубав цвят, но не толкова светъл, колкото искам. Пробвай с професионални бои и оксидант 12%, изсветляват значително повече. Но всъщност ти си знаеш, може и наистина косата ти трудно да се поддава на изсветляване  newsm78
Лореал може да си вземеш от салоните, които работят с тях. Аз ги купувам от салони "Кало" или от тези на Капанов.

# 20
  • Мнения: 516
Много сухата изрусена коса я спасява само ножицата.

# 21
  • Мнения: 9 865
Стига ма Флоранс, аз няма накъде повече да я режа.

# 22
  • Мнения: 30
Моята коса е много къдрава и руса (боядисана) +кичури, а и самата ми коса е много. Аз съм много доволна от сериите на Paul Mitchel и също от една българска маска на "Билка", има я в аптеките.

# 23
  • Мнения: 31
ееееееее, момичета, какъв е този керастаз .... срам не срам, питам, не бях го 4увала даже  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 7 753
ееееееее, момичета, какъв е този керастаз .... срам не срам, питам, не бях го 4увала даже  newsm78

http://www.kerastase.com/

# 25
  • Мнения: 288
Има ли БГ сайт от който могат да се поръчат продуктите на Керастаз

# 26
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Смени си фризьорката и боята за коса #2gunfire

# 27
  • Мнения: 27 524
Тези, които си изброила, са невероятно боклуци, и без изрусяване ще ти се скапе косата  Laughing
Ползвай хубави - на Лореал, на Гарние, ако можеш да си го позволиш - професионалните серии на Лореал или Керастаз, и обезателно течни кристали. Помага  Peace

# 28
  • Мнения: 288
Кажете има ли сайт от който мога да си поръчам сериите на Керастаз, че ме зарибихте де!  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 31
Иля, супер си, благодаря ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт