Отговори
# 15
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Да, умея да се преструвам и го правя Confused  Не обичам парадите на тъгата Naughty Старая се винаги  да изглеждам красива, усмихната и ... щастлива.
И мен само един мъж ме е карал да ми личи, че страдам. Беше за 2-3 дни само и после се окопитих. Не съм излизала през тези дни. След това известно време избягвах срещите с него, защото не знаех до колко ще се овладея. Сега се срещаме често и в тези случаи се старая да изглеждам много добре. Да го е яд к'во е изпуснал Mr. Green

Всъщност се отпускам да тъжа пред най-близките - майка ми и мъжа ми. Рядко плача пред друг, освен пред себе си.

Това ли се питаше в темата, че се отплеснах ooooh!

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Не мога да отговоря, не знам. Когато съм влюбена. Когато имам насреща предизвикателство. Когато трябва да печеля. ДА- изглеждам най-добре.
Когато не правя нищо, занимавам се с глупости или ей на...сега...ми, не изглеждам добре.  Confused

# 17
  • Мнения: 256
Е, все пак сме жени, можем да блъфираме страхотно! Като прочетох заглавието на темата се мушнах веднага, защото изведнъж се замислих, как винаги когато ми е зле, изглеждам прекрасно, в пъти по-добре от обикновено. Интересно е наистина и как се затвърдява това твърдение и от спомените, които изплуваха в съзнанието ми. Няколко пъти съм била наранявана истински, изпадала съм в дълбоки бездни, но изглеждах сякаш съм на седмото небе. Сякаш истинско бреме е паднало от плещите ми. И определено все така са се завъртали нещата, че после се виждах със съответния човечец, разкъсвах се от вътре, идваше ми да рева, да му скоча на врата, но някак си успявах да се държа на положение. Това до такава степен вбесява събеседника, че някак си нахлува лека ехидна усмивка по лицето ми, като се сетя. Глупавото е, че в един момент се почват увещания, как можем пак да бъдем заедно, колко много съм означавала за този човек и разни подобни. Само че, веднъж наранена, не повтарям, държа си носа вирнат на високо и продължавам напред. Това са ми били и най-сладките отмъщения. Гърчещата се физиономия пред мен, наистина ме е карала да се съвзема.
И... всичко е в парфюма и гланца за устни  Grinning

# 18
  • Мнения: 750
''Когато се чувствам зле....изглеждам зле''-така е при мен! Rolling Eyes
Не може в сърцето ми да е като след ураган....където и да погледна да намирам Него....а на лицето ми да грее нарцис!
Не го мога това!
Когато страдам,страда и душата и сърцето и тялото ми!Лицето ми потъва в скръб!И целият свят разбира за това!Не умея да крия чувствата си когато страдам по някой!Дори от самият него не го крия!Какво като показвам с това,че съм слаба...Ами жена съм,нека съм слаба!Щом мога да обичам,значи мога и да страдам!В такива моменти,близките ми ме оставят да се пострадам.....Сърцето ми има нужда от това!Да си изстрада малко,за да се съвземе!
Само един ме е карал да страдам така,че да усещам физически болката от това че не е до мен!
Минаха години....а още боли!И никога няма да спре!Знам,че е така!
Не съм от хората които след като са обичали могат да късат,хвърлят и задраскват от сърцето си!Ако обичам....обичам за цял един живот!
Хубавото е,че мога да обичам повече от един....е,не по един и същи начин!
Не мога да се преструвам и това си е!
     Когато съм щастлива,съм красива!
     Така е при мен!

Ох,Естер....отивам да си налея Бейлисче и да пуша!Ти си виновна за това!:)))

# 19
  • Видин
  • Мнения: 168
Сега съм в такъв перид....страдам ,опитвам се да не го показвам на околните ,а от вътре се разкъсвам от мъка.Вчера се погледнах в огледалото и се харесах ,а това не ми се е случвало от много време.Чак се ядосах на себе си....

# 20
  • Мнения: 1 505
ДЖЕЙН това,което си написала ти всякаш аз съм го писала(при мен се случва абсолютно същото),и повярвай ми докато го четях се върнах много назад в спомените си,и аз също си сипах беилис.

# 21
  • Мнения: 750
ДЖЕЙН това,което си написала ти всякаш аз съм го писала(при мен се случва абсолютно същото),и повярвай ми докато го четях се върнах много назад в спомените си,и аз също си сипах беилис.

Мисля,че много жени откриха себе си в моя постинг.....но не всички могат да го признаят тук!
Доказателство за това,че жената не обича да се открива....все се опитва да заблуди другите,че е добре,че е щастлива(когато не е),че всичко и е на шест.....Кого всъщност заблуждава така!Мисля,че себе си!Така се опитва да се съхрани!А всъщност бавно се убива!

Побутвам прекрасната тема! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт