Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Момичета изписаха ми Серофен,моята докторка ми го даде ,но без опаковката и упътването,знам само ,че е за стимулиране на овулацията.Ако някои го е пил,моля да сподели с мен.
Благодаря
Цитирай

Хана,аз от днес също започнах да го пия-5 дни, 2x1 на ден.Моят доктор  за пръв път ми дава да пия хапчета , при мен с овулацията всичко е наред , но имам една увредена тръба и ми каза , че не иска да чака повече и да разчита само на един доминантен фоликул , а иска повече фоликули за по голям шанс.
Цитирай

Хана нищо не знам за този медикамент, но ето какво знам за стимулацията.
Стимулация НЕ се прави ако не си проверила тръбите си и спермограмата на партньора ти.
Успех и късмет!
Цитирай

Миналият месец направих снимка-добра имаме и спермограма-също добра.Гери, и аз съм по тази схема-2x1 -5 дни.
Цитирай

София

Серофен и клостил бегит е едно и също лекарство, но с различни търговски наименования - кломифен цитрат 50 мг.
Често има успешни бременности с този медикамент. Успех.
Цитирай

Хана имаш ли болки и придърпване в яйчниците от както пиеш серофена?
Аз имам , много ми изсъхва носоглътката дали е от него?Днес ми е трети ден.
Хана,аз от днес също започнах да го пия-5 дни, 2x1 на ден.Моят доктор  за пръв път ми дава да пия хапчета , при мен с овулацията всичко е наред , но имам една увредена тръба и ми каза , че не иска да чака повече и да разчита само на един доминантен фоликул , а иска повече фоликули за по голям шанс.
Цитирай

и на мен ми е трети ден,но нямам за сега странични ефекти,но може на всеки да действа различно.Някъде четох,че предизвиква болки в яйчниците и стрес,но като свърши лечението,всичко минава,така че има още 2 дни.Не мисли за болката ,а за резултата.Хайде стискам палци този месец,двете да се преместим в отчетни Praynig
Цитирай

Стискам палци и на теб и на всички момичета от проблемното...и скоро  newsm32
Цитирай

Хана при мен док.смята този месец да ми предизвика овулация с прегнил.При теб освен серофен друго ще има ли?
Цитирай

На мен ми направиха схема за инсеминация и още не знам какво друго ще пия ,освен серофена.
Цитирай

София

Обикновено втората половина на цикъла се предписва прогестерон.
Цитирай
Хана нищо не знам за този медикамент, но ето какво знам за стимулацията.
Стимулация НЕ се прави ако не си проверила тръбите си и спермограмата на партньора ти.
Успех и късмет!
Цитирай

На мен ми изписаха Серофем за 5 дни и Дуфастон...все още не съм ги започнала!
Цитирай

vili.Si,направиха ми ЦС -добра и спермограма също имаме-и тя е добра
Цитирай

Здравей,Хана.
Как вървят нещата при теб?При мен се бяха образували 3 доминантни фоликула от серофена 18 мм,лигавица 14 мм, биха ми прегнил и сега слагам утрогестан вагинално и  чакам ли чакам... Praynig
« Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 10:38 от gery_ch »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора