Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора
Нищо не можах да намеря по вьпроса, дано не се повтарям.  Confused Откакто дъщеря ми навърши 1 год. я хвана голям страх като я водим по прегледи и още като види, че влизаме в кабинета и започва един рев... докато излезем.  Confused Направо да се побъркаш, нито чувам какво ми казва лекаря, нито той ме чува  Confused Тя много не е боледувала и не сме я водили често на преглед, но явно вече разбира и още като види слушалките се почва. Опитвам се да й говоря, купихме й даже лекарско куфарче с всички инструменти. Сега се заиграва много с него да видим... другата седмица сме на профилактичен преглед и ваксина и мие се е свило сърцето.  Mr. Green Иначе много сьм доволна от педито, за секунди я преглежда, опитва се да я заиграва уж лекува куклите, сестрата я отвлича с какво ли не... ама рано или късно все настава ужасен рев! Вие как го изкарахте този период?
Цитирай

не ,не се страхува и никога не го е било страх
Цитирай

София

О, ние сме същите.Само като я сложа да я събличам и гледай какво става.Един рев чак се захласва.Преди не ревеше така,но сега започна да разбира и много се плаши.Нашта педи също я заиграва но малката си реве и това си е.Като ми обяснява и аз като теб нищо не чувам от тоя рев.Но явно всички малки деца са такива. И ние сме другата седмица на преглед и аз от сега се подготвям за рев.Нищо няма да и правят но се притеснявам винаги.
Цитирай

UK, Harlow/София

Винаги се усмихва широко на лекарите, никога не се е страхувал от тях.
Цитирай

в Надежда-та

Не ама е още много малък и не разбира Laughing
Цитирай

Пловдив

При последния профилактичен преглед още като започнах да го събличам се разплака и така до края. И аз като теб не чух почти нищо от това, което каза лекаря. Все още се чудя на какво се дължи, дали на страх или просто му е станало студено. Досега никога не беше плакал, даже с мъжа ми се шегувахме, че ще си купим бели манти, за да ни слуша и нас толкова  Laughing. Надявам се да е било само моментно състояние и да не се повтаря повече, защото наистина е много неприятно.
Цитирай

Никога не ги е било страх - даже Еса иска да става лекарка "като леля доктор Вълкова". Cool
Цитирай

Никога не се е страхувала.
Цитирай

на изток от рая

Не!Нито голямата,нито дребната сега.Дори и е много любопитно,като я водя на консултация.Иска с цената на всичко да докопа слушалките,върти се и гледа любопитно педиатърката.
Цитирай

София

ние сме малки още,ама много им се радваме...........и на шнура на видеозона......... 35
Цитирай

София

Не се притеснявай при нас е същото.До сега е боледувала 2пъти.Вчера ходихме на контролен преглед и в момента в който видя личната ревна.До сега плачеше само като я преслушваха,даже се чудя какво чуват лекарите, като тя пищи толкова силно.Немога да ти дам съвет,но съм съпричасна.  bouquet
Цитирай

Разград

При мен няма такъв проблем. Даже с големия, веднъж се наложи да му бият инжекции досега /без имунизациите ,де/, не плака. Не знам какъв може да ви е проблема.
Цитирай

За сега не го е страх. Влиза с кеф и усмивка в кабинета, където веднагически му се връчва някаква играчка, или нещо  друго от бюрото на лекарката. Реве при неприятните манипулации, примерно като му бъркат в гърлото. Забравя 3 секунди след това.
Цитирай
не ,не се страхува и никога не го е било страх

Ей, не знаете само какъв късмет имате  Wink Моята си е страхливка и това си е, да не би случайно нещо да й "направят". Явно ще трябва да се зареждам със здрави нерви Laughing Мерси на всички, които се включиха!  Hug
Цитирай

Ей, не знаете само какъв късмет имате  Wink Моята си е страхливка и това си е, да не би случайно нещо да й "направят". Явно ще трябва да се зареждам със здрави нерви Laughing Мерси на всички, които се включиха!  Hug

Надявам се да отмине този страх при твоята дъщеря Hug Успех.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора