kajete ne6to za kosata

  • 1 468
  • 12
  •   1
Отговори
tri meseca sled rajdaneto mi i zapo4na mnogo da mi kape kosata.normalno li e tova?pomognete s kakvo da q tretiram,4e za nova godina moje da sym fashion bez nito edin kosym Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 39 711
нормално е
при мен процеса започна 4м след раждането, под душа свалях по цели шепи. Косата ми беше дълга, до кръста. В интерес на истината ми беше писнала и се подстригах късо. Направи някаква заздравяваща маска.

# 2
  • Мнения: 3 611
Пий витамини  Wink

# 3
I az imam sa6tite oplakvania.Rodih predi 4 1/2 meseca i ot 2 sedmici mnogo mi pada kosata.

# 4
И аз се уредих със страхотен косопад след раждането. Правя си маска със жълтък+мед+зехтин, невероятен ефект.
Успех

# 5
  • София
  • Мнения: 6 767
И моята коса започна да пада вече!
Пробвах да пия Фитовал,ама нали не закусвам сутрин и два пъти вече след като изпия хапчето пада голямо драйфане!Явно трябва да се яде преди него,защото вечер нямам проблеми.Ама нали за да има ефект при сериозен косопад поне 2 пъти дневно трябва да се пие...Май не става хем коса като грива,хем тънка снага... Thinking

# 6
  • Мнения: 1 032
При мен също косопада беше УЖАСЕН и след първото раждане и сега.
Горещо ви препоръчвам шампоана Фитовал! Буквално, без да преувеличавам след второто измиване нямаше и следа от косопада. Просто не е за вярване какъв ефект има, поне при мене.  People Angel

# 7
  • Мнения: 4 362
Мога да ти препоръчам една маска с доста добър ефект,аз си я правя и съм много доволна понеже косамът на моята коса е тъник а тя е и дълга трябваше да я подхранвам:състои се маската от майонеза,едно яйце и чесън(пожелание аз не слагам  по принцип но има ефект)Със чесън съм я правила само когато не излизам поне 2-3 дни от вкъщи.Правя я преди баня и стоя по 1 час с нея и после я измивам

# 8
  • Мнения: 6 155
Цитат на: juna
При мен също косопада беше УЖАСЕН и след първото раждане и сега.
Горещо ви препоръчвам шампоана Фитовал! Буквално, без да преувеличавам след второто измиване нямаше и следа от косопада. Просто не е за вярване какъв ефект има, поне при мене.  People Angel


При мен обаче нямаше никакъв ефект този шампоан  33uu


По-добре ми действа стимуланта за коса на Икаров Thinking

# 9
  • Мнения: 3 200
Аз ползвах шампоана Фитоциан, след 3-я месец получих страшен косопад и определено имаше ефект

# 10
  • Мнения: 426
нормално е!с какво ли не опитах витамини шампоани-нищо не помогна цели3 месеца.преди месец ми се виждаше темето Shocked сега. ми се позгъсти малко, започна да расте,без някакви по спец. процедури.мисли за това като за период. Wink

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Прави си натурални маски, с всичко каквото се сетиш - мед, жълтък, зехтин, мас, газ, кис.мляко (за мазен скалп), хума, стимулант на Икаров, бадемово масло, ампули с вит. А.
След измиване на косата, изполивай я с отвара от коприва, корени от репей.
Но трябва да бъдеш постоянна.
Не очаквай чудеса, от първия път.

# 12
  • Мнения: 5 577
За косопад съм чела пак и пак за прословутата Фолиева киселина, помагала.

Общи условия

Активация на акаунт