Kакво момиченце бях, какъв глиган станах! II-ра част

  • 18 041
  • 481
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Стискам ти палци всичко да се нареди и да се оправи скоро  Hug

Ние бяхме цял ден навън, затова кротувах, ядох пак навън недиетично, че и една бира изпих и май в понеделник пак ще се върна на стартовата цифра  Rolling Eyes

# 16
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
дуденце, много си сладка, много си мила, защо ли нямам приятелка като теб. Абе всички сте много готини. Witchy и аз се чувствам точно като теб, дано се разреши проблема ми, че много ми е притеснено...

# 17
  • Мнения: 1 432
Ох ,на мен как ми се пие бира ,ама имам страхотна мигрена и ще се довърша  Crazy
 Ка4ените килограмите отразяват ли се на кожата ви? Моята е станала ужасна, едни подкожни бели пъпки ,акто топ4ета по цялото ми лице , ужасно много са ,такава една релефна  е станала. Трябва да отида на козметик , а знаете ли какво ме спира.... срам ме да изляза от къщи заради дебелотата си  #Crazy ,не знма как да се преборя с това ....наистина имам сериозен психологи4ески проблем

# 18
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Ох ,на мен как ми се пие бира ,ама имам страхотна мигрена и ще се довърша  Crazy
 Ка4ените килограмите отразяват ли се на кожата ви? Моята е станала ужасна, едни подкожни бели пъпки ,акто топ4ета по цялото ми лице , ужасно много са ,такава една релефна  е станала. Трябва да отида на козметик , а знаете ли какво ме спира.... срам ме да изляза от къщи заради дебелотата си  #Crazy ,не знма как да се преборя с това ....наистина имам сериозен психологи4ески проблем
ооо, биричка, вижте тя най ми липсва. Моя мъж се сърдеше преди, че си имал ортак на биричката, сега си я пие сам, като му се омотае сега главата ми вика...ами като не ми помагаш

# 19
  • Мнения: 305
Започнах днес 15/02/2008 - 90кг. - За мой ужас,ноооо.... ще се постарая.Браво на всички момичета, които успяват с мисията си!

# 20
  • plovdiv
  • Мнения: 112
Добър вечер ,момичета...отдавна ви чета и сега ми ссе иска да се присъеденя в вашта дружинка ....като ви чета разбирам ,че съдбини са и близки а и каузата е много важна...от 02.01.се опитвам да спазвам нисковъглехидратния режим..мисли я ,че горе долу се справям със това свалям бавно но надявам се сигурно...при вас е доста приятно и за това ще ми бъде приятно ако ме приемете Heart Eyesзапочнах от 94кг. сега съм 90.00 искам да съм поне 68-69,не мога да си се представя по слаба,структурата ми е една от кръста на горе добре,но надолу мама мия..голям ханш едри бедра и най трудно смъквам там... baby_neutral baby_neutral baby_neutralоще едно глиги в стадо и в табличката ако може..  bouquet

# 21
  • Мнения: 27 524
броколче, добре дошла  Hug

Мимс, искаш ли ги снимките или не?  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 435
Момичета,приемате ли нови? Rolling Eyes
Аз съм на диета от един месец,но ще продължавам и няма да е лошо да има с кого да си вдъхвам кураж. Ако може включете ме в табличката: започнах от 55кг,сега съм 51,целта ми е 45-46. Hug

# 23
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Момичета,приемате ли нови? Rolling Eyes
Аз съм на диета от един месец,но ще продължавам и няма да е лошо да има с кого да си вдъхвам кураж. Ако може включете ме в табличката: започнах от 55кг,сега съм 51,целта ми е 45-46. Hug
о-о, ами ти си фиданка  bouquet

# 24
  • Мнения: 903
Здравейте глигита Hug
Мими поздравления за темата, супер си  bouquet За килограмите не се отчайвай. За сметка на тях си страшно чаровна. Да знаеш килограми се свалят, ама чар от къде  би си взела. Така, че горе главата и без лоши мисли.
Witchy, jessif не се давайте на проблемите, всяко нещо си има решението, ще стискам палци скоро всичко да е наред Praynig
Добре дошли на новите глигита. Радвам се че сте с нас момичета Hug
Да ви се похваля, че от днес съм на друг режим - на Пиер Дикан. Нали тати ми подари книгата и сега я чета и от днес почнах. Много съм надъхана и се надявам с нейна помощ да сваля доста килца, че и аз взех много да се депресирам. Моля ви стискайте ми палци, че режима е по-строг от това, което правех до сега и като се знам каква съм....

# 25
  • Мнения: 4 435
Момичета,приемате ли нови? Rolling Eyes
Аз съм на диета от един месец,но ще продължавам и няма да е лошо да има с кого да си вдъхвам кураж. Ако може включете ме в табличката: започнах от 55кг,сега съм 51,целта ми е 45-46. Hug
о-о, ами ти си фиданка  bouquet

А,де да бях.Ама съм ниска,и всичко ми е в дупето и краката  Sad .Един чифт дънки не можех да си купя,вся малки в дупето или широки в кръста.Много пъти съм започвала диети,но явно волята не ми е достигала и на 10-я ден ги спирах.Сега съм надъхана,че съм свалила и че има още малко до мечтата. Flutter Много минусчета на всички   bouquet   bouquet   bouquet

# 26
  • Мнения: 229
Здравейте момичета!
За първи път ви чета и много ми харесвате. Иска ми се да пиша във форум където наистина има дами с доста наднормени килограми, защото едно е да си 55 кг. и да искаш да станеш 48 кг. , а съвсем друго е да си като мен 127 кг. и да искаш да станеш 70 кг. например, колкото съм била като ученичка.
Но.... да си призная отскоро пиша в "Рицарки на бялото кантарче", но имам чувството че там повечето са доста поотслабнали вече, а моето отслабване може да се каже че е по средата. Вярно доста килограми съм свалила, но има още толкова многооо  Sick
Аз на сегашните 92 кг. се чувствам направо слабичка, за разлика от дамите, които са писали преди мен. Трябва да си 130 кг. и да си търсиш дрехи - да видиш какъв зор е тогава. Купувах всичко, което ми стане, дори да не ми харесва. Сега пък това, което ми става не ми харесва, а това което ми харесва не ми става. Ето след 15 дена ще ходя на сватба, а още нямам идея какво да облека.
Това е в общи линии за мен. Ако ме приемете в редиците си ще пиша повече.
Успех и събота и неделя по-полекичка с храната, нали?  smile3503

# 27
  • Мнения: 4 344
добър вечер,момичета!
мими,благодаря за чудесната темичка! Hug
честит ви празник на патерици!(но ми се развали компа)с пожелание за щастлива,красива,искрена,взаимна,чиста и нежна любов.нека любовта,която дарявате да ви се връща многократно!
добре дошли на новодошлите и от мен! Hug
момичета,от както съм с вас,съм режимна.е,има и моменти на слабости,но в сравнение от преди седмица,съм доволна от волята,която проявявам.голямата война се печели чрез малки битки,и благодарение на вас,надявам се да съм крайния победител срещу кг.
още веднъж ви благодаря сърдечно  bouquet,прегръщам ви и ви желая вълшебна вечер!

# 28
  • Мнения: 1 152
Ох, Блонди, да не си мислиш само, че и аз нямам такива настроения като на  Witchy  smile3518. Само преди няколко дни се чудех дали да изям всичко и всички около себе си (ама не щото съм гладна) или да да изям самата себе си  newsm78. Идеше ми да  #2gunfire Ама минава. То имаме ли избор? Слаби, слаби, ама пак сме си по-силният пол. Налага се от време на време да яхнем метлите и да пометем лошото настроение  afwitch, защото иначе  bambam
Witchy, да ти кажа аз по принцип нямам проблемна кожа и не съм забелязала да ми се отразява качването на килцата преди. Само дето ми се издуваха бузите, кожата се опваше и изглеждах по-млада  Joy. Слава Богу с отслабването не  се отпуснах. Аз мазонтя и с кремче (много по-редовно от преди свалянето на килцата), но слава Богу просто кожата на лицето ми е хубава. Иначе стрии ми се появиха- въпреки масажите и лосионите, които ползвам. Мисля, че при такова сваляне е неизбежно, ама  newsm78
Диди, споделяй какво хапваш през деня по Дюкяновия режим. И да се похвалиш с резултати  thumbsup
Зора, Броколче, Славче, Галя   bouquet Добре дошли в нашата бойна дружинка! Желая ви да постигнете поставените цели. И ще си даваме взаимно кураж  Peace

# 29
  • Мнения: 638
Здравейте  Simple Smile
видях 4е има нова теми4ка и ето ме !Мимито благодаря за темата,показах на мъжа ми ве4е в кои списъци фигурирам  Laughing Joy
Много нови попълнения и голямо оживление тук!
Видях 4е сте пускали снимки ,6те покажа и аз каква глиганка съм аз

ммм не се виждам цялата,но тия дни като се снимам 6те пусна отново.
Ето ме преди:

От преди имам много малко снимки на моя комп,пове4ето са в БГ.
 Моми4ета не6то се окалпазаних  Embarassed,ре6их да се отпусна и ве4е 4,5 дни не съм режимна,хапвам си да-а-а-а!Направо не ми се ка4ваа на кантара,но понеделник с на4але.......твърдо.Трябва да си помагаме и моми4ета не се давайте на депресий,килцата сме си ги трупнали сами и ние трябва да помислим как да ги свалим,трябва да се подкрепяме.И аз съм глиганка -дебеланка,но се старая да сваля някое и др.килце,бременността ми разказа играта,имам си син4е и в добавка дебело дупе  Laughing
Лека и спокойна но6т ви желая!Утре 6те пи6а пове4е.

Общи условия

Активация на акаунт