С какво се мажете в солариума....

  • 69 264
  • 433
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 622
Ползвам продукти на http://www.tannymax.de/
И по точно Brown intansity deep tanning lotion
И аз в момента използвам мазило от тая марка-BodyChocolate с перличките.Много съм доволна.
Има страхотен аромат.

Да и тена който постигам у страхотен  Peace

# 61
  • Мнения: 192
Пека се гола,защото смятам,че това е още една от идеите на солариума-да няма разлики.Не ползвам никакво мазило просто,защото не мога да си избера-има огромен избор в нашето студио.

# 62
  • Мнения: 4
Здравейте. А ако не искам да си пека лицето (хоризонтален солариум) какво трябва да направя? Или ако го пека наистина ли остават следи от очилата..?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ако не искаш да си печеш лицето можеш да си изключиш лицевият панел...а за следите не знам...никога не съм слагала очила  Peace

# 64
  • Мнения: 4
значи може и без очила? Ама трябва да си със затворени очи, нали?

# 65
  • Мнения: 2 414
значи може и без очила? Ама трябва да си със затворени очи, нали?
Да,по принцип е желателно да си със затворени очи,но аз лично си ги отварям често,за да видя още колко минути остават. Laughing

# 66
  • Мнения: 4 435
Щом е хоризонтален може и да си покриеш лицето,примерно с кърпа.Иначе очила не слагай,аз също не съм слагала,понеже съм виждала много забавни резултати след използването на такива. Laughing Знам,че не трябва да се гледа,но аз постоянно си отварям очите да се гледам почернявам ли. Joy

# 67
  • Мнения: 2 414
На каква цена са продуктите на Tannymax и по-специално лосиона BodyChocolate. Praynig

# 68
  • Мнения: 4 435
На каква цена са продуктите на Tannymax и по-специално лосиона BodyChocolate. Praynig

Присъединявам се към въпроса,и да питам дали може някъде от нета да се поръча,че в тоя скапан град нямаме нищо. Close   И да питам Мелиса,защо не е останала доволна от това на Евелин,на мен много ми го хвалят. Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 2 414
На каква цена са продуктите на Tannymax и по-специално лосиона BodyChocolate. Praynig

Присъединявам се към въпроса,и да питам дали може някъде от нета да се поръча,че в тоя скапан град нямаме нищо. Close   И да питам Мелиса,защо не е останала доволна от това на Евелин,на мен много ми го хвалят. Rolling Eyes
Ами не знам и аз...Лосиончето  определено не е лошо,но не мисля,че ми помогна много-много за придобиването на тен(по принцип съм си взимала от солариума соларна козметика в пликчета и от нея наистина виждах резултат).И на мен много ми го хвалиха и може би съм разочарована за това.очаквах много.  bouquet

# 70
  • Мнения: 4
Хаха ясно за очилата Simple Smile Ами значи ще си стоя със затворени очи и изключвам светлината за лицето Simple Smile Само да видим как, надявам се ще ми обяснят  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 622
На каква цена са продуктите на Tannymax и по-специално лосиона BodyChocolate. Praynig

Пакетчетата за еднократна употреба са по 2.50 лв., а тубичките са по 16 лв.

# 72
  • Мнения: 606
На каква цена са продуктите на Tannymax и по-специално лосиона BodyChocolate. Praynig

Присъединявам се към въпроса,и да питам дали може някъде от нета да се поръча,че в тоя скапан град нямаме нищо. Close   И да питам Мелиса,защо не е останала доволна от това на Евелин,на мен много ми го хвалят. Rolling Eyes
Ами не знам и аз...Лосиончето  определено не е лошо,но не мисля,че ми помогна много-много за придобиването на тен(по принцип съм си взимала от солариума соларна козметика в пликчета и от нея наистина виждах резултат).И на мен много ми го хвалиха и може би съм разочарована за това.очаквах много.  bouquet
BodyChocolate си го взех за 28лв.
От същата марка има и едни по 16лв,но аз хич не съм доволна от тях.

# 73
  • Мнения: 4 435
Angel_Face Я кажи във Варна от къде да си го взема,ама да е някъде по центъра.

# 74
  • Мнения: 606
Angel_Face Я кажи във Варна от къде да си го взема,ама да е някъде по центъра.
Ми нз да ти кажа,аз мойто си го взех от дом младост,от студиото в което ходя.

Общи условия

Активация на акаунт