Продуктите на Bourjois

  • 33 938
  • 359
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Искам да ви попитам какво ви е мнението за продуктите на Bourjois... Искам да си купя една спирала но съм чувала противоречиви мнения за нея... И въобще за цялата им козметика какво ще кажете вие?

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 19:25 от Sun=)

# 1
# 2
  • Мнения: 212
Не са лоши,но не очаквай и чудеса.Спиралите им бяха много добри,но ги развалиха преди няколко години.Продуктите им за тяло повече ми харесват.

# 3
  • Мнения: 483
Peace
В момента ползвам молива за очи Kohl & Contour. Хубав е като цвят и трайност и не дразни очите. Много съм доволна и от спиралата за обем Volume Glamour и тройните сенки за очи . Що се отнася до гланцовете им за устни Effet 3D - не ми харесаха, с нищо не ме впечатлиха.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
спиралите им изобщо не съм доволна, като че ли моите се развалиха бързо, лаковете горе -долу, само сенките им ползвам, когато изобщо слагам грим  Peace

# 5
  • Мнения: 1 312
Незнам дали защото съм ползвала доста време различни продукти на Bourjois като реших да сменя с други марки козметиката съжалявах,че по рано не сам го направила.Незнам лично аз не бих си купила скоро нещо на Bourjois WinkНо това е лично мое мнение  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 885
Много съм доволна от ружчетата им. От доста време насам ползвам само тях.

# 7
  • Мнения: 10 675
Спирали Volume Glamour - да, много бях доволна Peace
Новите им спирали Volume clubbing изобщо не ми харесват  Confused
Ползвам в момента и фон дю тен на Буржоа 10 hours sleep effect и го чакам с нетърпение са свърши. Няма да повторя пак  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 893
Имам черен молив за очи....страхотен...наситено черен, траен и лесно се нанася!

# 9
  • Мнения: 483
Сестра ми ползва фон дьо тенът Matt lovely, но каза, че като й свърши се връща на Лореал.
Много съм доволна от ружчетата им. От доста време насам ползвам само тях.

Аз искам да си взема някакав руж, заинтригува ме, за този ли става въпрос http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=2350230&parent=3404

# 10
  • Мнения: 635
Ружовете са супер! Точно тези показаните по-горе.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 885
За този става въпрос да.
По принцип обаче всички ружчета на Буржоа са в такива опаковки, само дето между тях има разлики.
Има едни моделиращи, които нямат частици и едни други, които имат съвсем дребни отразяващи.
Май имаше и трети вид, но трябва да се пита някоя запозната и отракана продавачка в подобен магазин.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз съм доволна от сенките им за очи.Хубави цветове и хубав блясък.

Ружа,нищо особено,стои ми неизползвам в шкафа.

Гланца 3 Д също не бих повторила.

Ползвала съм им и един фондьотен/най-лекия им/,доволна съм.За лятото е добър,та и зимата го слагам,за изравняване на тена само.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 22:25 от Исайкова

# 13
  • Мнения: 483
Е, значи внимателно ще избирам от ружчетата, тези с малките отразяващи частици звучат добре. Тези дни ще ги разгледам. Party

# 14
  • Мнения: 1 885
Аз харесвам този без частиците, защото стои леко мазен.. на прах е но някак си, не е толкова прахообразен де да знам...

Общи условия

Активация на акаунт