Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бих искала да стана донор ... анонимен по възможност..
Въпросът ми е каква е процедурата ... използвах търсачката,но не открих отговор на моите въроси...поне не на всички ....
Какво по точно ще ми правят  ... изследвания и т.н. ?
По принцъп не боледувам,цикълът ми е редовен идва най-много закъснение от 1 ден .... дори не боледувам...последно боледувах от грип преди 4-5 години ... Не знам за заболявания,които имам и да чукна на дърво да нямам Smile)
Колко трябва да заплатя,за процедурата ???
Къде да отида ?
Най-вече ме интересуват изследванията,които ще ми правят ииии боли ли ? Smile
На 21 съм Smile
Благодаря предварително !!!
Цитирай

Благородна идея!
Защо искаш да го направиш?
Цитирай
Защото смятам,може би малко ми е детско мисленето,но мисля че светът става по-добър като дори един човек направи едно добро нещо .... А и няма нищо по хубаво след време като се сетя да знам ,че съм дарила една усмивка на някой Smile
Цитирай

А и няма нищо по хубаво след време като се сетя да знам ,че съм дарила една усмивка на някой Smile

Не една усмивка ще дариш, ще дариш много щастие Smile

Ето и какво пише в Закона за Здравето

Вземането на яйцеклетки от донор може да се извърши, ако са изпълнени следните условия:
1. донорът е пълнолетен и не е поставен под запрещение;
2. получено е писмено съгласие от донора, заверено от нотариус, в чийто район на действие се намира лечебното заведение, което ще извърши вземането;
3. донорът е информиран на достъпен език за рисковете, които поема;
4. физическото и психическото здраве на донора е установено с протокол, подписан от членовете на комисия, назначена от директора на лечебното заведение, извършващо вземането, която се състои най-малко от трима лекари, които не участват в състава на екипа по вземането.

Забранява се предлагането на материална облага на донор на яйцеклетки или сперматозоиди, както и приемането на материална облага от донора.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.