гинеколог във Велико Търново

  • 3 715
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Привет на всички настоящи и бъдещи мами!Съвсем отскоро разглеждам този сайт и сега за първи път пиша, тъй че незнам дали няма да объркам нещо с изпращането.Ако стане тьй,моля да ме извините  
Моят термин е октомври,сега живея в София, но ще раждам във Велико Търново по ред причини. Моля някой, ако може,да ми препоръча гинеколог в Търново. Незнам на кого да се спра. Ходих на един преглед при Пеев, ако някой може да ми каже нещо за него... Или изобщо помогнете ми с избора, защото съм страшно затруднена, а скоро ще трябва да си ходя нататък...
Благодаря ви предварително и се надявам да пиша по-често!  Леко бременеене на всички!!!

# 1
  • Мнения: 203
Здравей, аз ще раждам съвсем скоро и за съжалиние не мога да ти препоръчам никой от търновското АГ отделение - много лоши отзиви съм чувала за него. Хаджирадев и Цочева са "най-хвалените", но за първия отзивите са или много добри или ужасни - груб, циничен, не  използва упойки и т.н. , а за Цочева съм чувала ,че иска много пари....Аз предпочитем да ги дам за бебечето - те и без това си получават то здравната каса. АЗ ЛИЧНО ЩЕ ХОДЯ В ГОРНА ОРЯХОВИЦА, КОЛКОТО И ДА НЕ МИ СЕ ИСКА - ТАКА МИ ПРЕПОРЪЧА МОЯ ДОКТОР, КОЙТО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ИЗРАЖДА, пък и д-р Косев много ми допадна

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Във търновското родилно, най-добрият е Хаджирадев /според мен/. Немога да кажа една лоша дума за него, голям е професионалист, и предпочитам да говори по цинично, отколкото да се мазни и да не свърши никаква работа. Пари не взема, дори и да му даваш. Цезарово прави само в най-краен случей, упойки не използва защото предпочита всички да мине по нормален начин.
Цочева също е добра, но взема парички и препоръчва дори и при безпроблемни бременности операциите.
Другите лекари в родилното в Търново, или не са достатъчно опитни, или просто не са за коментиране.
За Горна Оряховица специално, единствено че родилното е по-обновено и чисто иначе като специалисти не съм убедена. Но всеки си знае и сам решава. Избора е твой. Лека бременност и раждане.

# 3
  • tardis
  • Мнения: 329
Здравей, mimi_j:)
Тъкмо и аз се чудя по въпроса, като гледам май ще раждаме по едно и също време; и аз съм за октомври и съм във Велико Търново:)
Това, което ти споделиха по-горе за съжаление и аз го чух - тук има явно дефицит на надеждни специалисти, ако се вярва на слуховете Cry

vvv, ако не те затруднява, би ли ми посочила добър специалист/екип в Горна?Simple Smile
а и лични впечатления, ако имаш вече и ако ти е до писане на постинги де Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Здравейте,

аз съм учила във В.Т. и ходех при един д-р Ангелов-работеше в поликлиниката в кабинет по семейно планиране и имаше частен кабинет мисля,че на бул.България.Беше много внимателен и отзивчив.Става въпрос за преди 5 години обаче.

# 5
  • tardis
  • Мнения: 329
здравей, и аз знам, че Ангелов (ако е същия) е много добър, но май се занимава само с консултации, не със самите раждания:)

# 6
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз когато у4ех там има6е един много добар гинеколог др Калеински незнам дали о6те работи и живее там но е добар избор тои

# 7
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Да ви дам малко по прясна информация:
Ангелов са двама старши и младши /баща и син/. Мисля че старият не работи вече, а само младият. И двамата не израждат, и нямат достъп до родилно отделение.
Доктор Калейнски също го хвалят, но той също не изражда и мисля че преглежда само на частно. В момента е кандидат за депутат, и не вярвам много да му е до бременни и раждащи мами.
Според мен е хубова който следи бременноста при него и да раждаш, защото е запознат с бременноста и нейното протичане. Така че по добре си изберете някой който изражда в родилно, а те са около 6-7 лекаря. Това е лично мое мнение и не искам да го налагам на никого, всеки сам си преценява.
Леко бременеене и раждане на всички кандидат мами. Peace

# 8
  • Мнения: 371
Иди в Горна - няма да сгрешиш!!! Тук са само кожодери и пияници Close. Помисли си хубаво newsm78!!! Бягай от тукашните "специалисти" #2gunfire!!!

# 9
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 734
Във търновското родилно, най-добрият е Хаджирадев /според мен/. Немога да кажа една лоша дума за него, голям е професионалист, и предпочитам да говори по цинично, отколкото да се мазни и да не свърши никаква работа. Пари не взема, дори и да му даваш. Цезарово прави само в най-краен случей, упойки не използва защото предпочита всички да мине по нормален начин.
Цочева също е добра, но взема парички и препоръчва дори и при безпроблемни бременности операциите.
...
За Горна Оряховица специално, единствено че родилното е по-обновено и чисто иначе като специалисти не съм убедена. Но всеки си знае и сам решава. Избора е твой. Лека бременност и раждане.

Подписвам се с две ръце под горното !!!

# 10
Здравейте!

Видях тази стара тема и реших да сикажа и аз мнението.

Аз съм от Велико Търново и раждах скоро. Първо, мисля, че ВТ е по-добър вариант от Горна Оряховица - убедена съм, че добрите специалисти са по-важни от ВИП стаите. Между другото във ВТ стаите също са ремонтирани и е чисто. Баните не са хубави обаче.
За лекарите - аз раждах при Ковачев, но за съжаление секцио (падаха тоновете на бебето, а после се оказа, че пъпната връв е била увита около вратленцето му). Той е много добър специалист и, според мен, много етичен човек. Чувала съм това и от мой познати и приятели (включително и лекари), както и от една приятелка, която е родила при него два пъти - и двете деца са били разположени с дупето надолу.
За Хаджирадев и аз съм чувала крайно добри и крайно лоши мнения. Знам, че много помага при раждането ако всичко върви добре, но ако много се закучат нещата, той продължава да държи на естествено раждане дори със риск за майката и бебето. Иначе мои познати, които са раждали при него много, много го хвалят, а и моите впечатления са, че той много се грижи за пациентките си.
Цочева знам, че е добър специалист и ако й се плати върши работа - направо е толкова мазна, че чак дразни. Но ако не си нейна пациентка е мйного груба (дори се държи невъзпитано). Жалко! Също е ужасно злобна! Чувала съм ужасни истории за нея, включително как дърпала пръстените от ръцете на родилка. Не съм била там, но тези работи много се говорят.
Колкото за консултациите, Ангелов и Калейнски са добри, а аз бих препоръчала и доктор Ганчева - добра е и при нея се чака по-малко в сравнение с другите двама. Можеш да ходиш на консултация и при Хаджирадев. За Пеев не знам достатъчно.
Дано съм ти била полезна. Извинявай, че толкова пространно отговорих, но самата аз много дълго се чудих какво да правя и разпитвах всички.

Дано всичко да мине добре! Стискам палци!

# 11
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 734
За Хаджирадев и аз съм чувала крайно добри и крайно лоши мнения. Знам, че много помага при раждането ако всичко върви добре, но ако много се закучат нещата, той продължава да държи на естествено раждане дори със риск за майката и бебето.

Според мен това не е така!!! Свидетел съм на раждането на Диди75. Приеха я половин час преди мен с изтекли води. Раждането щеше да бъде нормално, но тя прокърви. Тогава аз лично извиках д-р Хаджирадев и като му казах че кърви той набегом отиде в стаята и за минути просто я подготвиха за операция.  Не мисля че не преценява риска за бебето и майката и действа безразсъдно, но наистина си държи на естественото раждане и при него няма секцио по желание. Но пък за всяко нещо си има хора - който иска секцио плаща си и д-р Цочева е насреща!
Това си е мое мнение разбира се от лични впечатления! Доколкото знам има и недоволни от него.

# 12
  • Мнения: 274
Здравейр аз съм от Велико Търново и също ще раждам в началото на октомври.За съжеление отзивите за родилното отделение и за докторите тук са много лошил Хаджирадев и ковачев р както и всички в родилното са доста по изастаналир доста лошо и грубо дори бих казала непрофесионално и неетично се държат с пациентките си. МНого рядко съм чувала положителни отзиви за Хаджирадев и то винаги свързани със срлучаи на хора които са му много близкир а в останалите варианти е безотговоренр дори и при предварителна уговорка  с него. Голяма част от търновските мами масово раждат в Горна Оряховица или  в други градове например в частни клиники тези които могат да си го позволят. Аз се срещнах с доктор Кожухаров от Г.Оряховица и определено съм решила да раждам  там. Всеки ден чувам за много добри отзиви за отделението в Горна и за хигиената и отношението на докторите.Съветвам те да не рискуваш с раждане в В.Търново,всички ноито са родили в Търново след това съжаляват.
Поздрави и леко раждане..., а може и да се засечем някъде в отделението)))

# 13
  • tardis
  • Мнения: 329
Yanadark, ние като гледам ще раждаме по едно и също време:)))
Добре си дошла във форумчето Hug

Я дай повечко инфо за ГО, че аз още не съм ходила дотам, нито съм се ориентирала към лекар. Даже не знам каква е процедурата по предварителната уговорка за раждане при точно определен специалист...  Thinking
Какво се прави ако не е тайна?   Blush

# 14
  • Мнения: 274
Здравей Gleiriel,

писах ти на лични, в момента съм малко по заета и нямам време просто за да ти разкажа всичко което знам за Горна и моите отзиви за там след посещението ми там,но нямам нищо против да го направя.На мен ми остават още две седмици да съм на работа и след това излизам болнични, но и сега ако искаш да се срещнем или чуем по телефон ми пиши на лични.Просто е много дълго за разказване тук във форума.Аз се бях ориентирала да ходя до Варна до частната клиника,но сега последно съм решила в Горна. За Търново въобще и дума не може да става.
Ще чакам да пишеш,как ти е удобно да се чуем или видим за да ти разкажа. Кога е твоят термин?
Чао за сега Hug

Общи условия

Активация на акаунт