Колко често усещата движенията на бебчо?

  • 598
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Здравейте, бъдещи и настоящи мамчета.Знам, че има писано по темата, но ако някой има желание нека ми отговори, защото съм притеснена.Бременна съм в 22 .г.с.В понеделник бях на преглед и всичко беше добре.Моят въпрос е колко често усещата движенията или самото бебече? Аз от два дни не го усещам така осезателно.Много по-леко, а преди това и сутрин и вечер, че и през деня по някое време.Миналата седмица почти всеки ден доста ясно, а сега не е така.Дали има място за притеснение.Направо ще полудея, защото преди това има два миседа и сега просто треперя за всяка болка и неяснота.Благодаря Ви

# 1
  • София
  • Мнения: 39 747
Различно, кога по-осезаемо, кога по-вяло. Няма схема.
Може да спи, или да се мързеливи Simple Smile Щом си била на лекар и всичко е било ок, не се притеснявай.

# 2
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Моята мома понякога се чудя как се побира в корема ми  Twisted Evil постоянно рита , има и дни когато е много пасивна. Наистина може да спи или да я е домързяло. Peace

# 3
  • Мнения: 188
Различно е всеки ден - понякога си мисля, че кара колело, а има и дни, в които почти не го усещам

# 4
  • Мнения: 371
Различно е не се притеснявай,нормално е да има дни в които бебчето не е много активно Peace

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Различно е не се притеснявай,нормално е да има дни в които бебчето не е много активно Peace
Абсолютно!  Peace

# 6
  • Мнения: 1 900
При нас беше чудо. Все риташе и мърдаше, имаше си определен режим, знаех кога спи и кога играе.
Ако всичко е наред не се притеснявай, просто има различни периоди, може самото бебе да е заело различна поза и затова да не го усещаш така осезателно. Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
точно по това време и аз имах притеснения понеже едва едва усещах бебето или изобщо не го усещах за по- дълго време.Нещата се нормализираха лека полека и към 23-24 седмица започнах да го усещам почти постоянно но най- вече сутрин и вечер.
Сега не ми дава мира понякога  Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 1 391
Различно е не се притеснявай,нормално е да има дни в които бебчето не е много активно Peace
Абсолютно!  Peace

И аз съм на същото мнение, но ако пък си толкова притеснена отиди да те погледнат на УЗ

# 9
  • Мнения: 174
Момичета, много благодаря за отговорите.
Алабала искам да те попитам в тези дни когато при теб е било така имало ли е случай да го усетиш само един път по слабо или въобще как беше? Благодаря

# 10
  • Мнения: 655
При мен е имало дни и когато не съм усекала едната изобщо и дори се бях притеснила-те бяха така разположени, че ги различавах къде е едната и къде другата. и дори ходих извънредно до лекаря за да се уверя, че все още имам 2 бебета. Не се притеснявай-и тях ги домързява да лудуват понякога. Това бебече също го усещам по-слабо, но е още рано, а и показателите са му много добри.

# 11
  • Мнения: 3 069
Важното е че го усещаш.
Ако бебо не мъдало 12 часа тогава незабавно трябва да посети болница за проследяване на тоновете.

Общи условия

Активация на акаунт