Коя марка има хубава пудра (сенки) за вежди?

  • 10 438
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 941
Ето тези на Шисейдо са на по-приемлива цена, но незнам нищо за марката.Чувала съм, че е хубава... newsm78

http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=25186&goChar=C

Линкът отваря Шанел, може би имаш предвид тези:

http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=289&goChar= … ;LineId=5433#5433


Аз препоръчвам beneFit :

http://www.hqhair.com/code/products.asp?PageID=1033&SectionI … ct=8649&pID=2

съдържа пудра и вакса + четки и малки пинсети и е перфектният комплект, особено за носене в чанта



ей, тези също са готини.само че....,тази марка предлагат ли я в БГ? newsm78 не съм я срещала май.

# 16
  • Мнения: 2 196
в тези на шанел ли?ама ти няма нужда да ги търсиш тук...не знаеш ли, че от ягодката можеш да ги поръчаш?там излизат продуктите по-евтини, отколкото са в БГ. Simple Smile от сайта, който изпратих... Peace
В тези на Шанел от объркания линк ми останаха очите. Grinning
Знам аз,че мога да си ги поръчам,ама като не ми се чака да пристигнат...то сърце женско не трае,като си хареса нещо. Grinning
Ще проверя аз в Бюти Зоната.

# 17
  • София
  • Мнения: 941
в тези на шанел ли?ама ти няма нужда да ги търсиш тук...не знаеш ли, че от ягодката можеш да ги поръчаш?там излизат продуктите по-евтини, отколкото са в БГ. Simple Smile от сайта, който изпратих... Peace
В тези на Шанел от объркания линк ми останаха очите. Grinning
Знам аз,че мога да си ги поръчам,ама като не ми се чака да пристигнат...то сърце женско не трае,като си хареса нещо. Grinning
Ще проверя аз в Бюти Зоната.

 Laughing Laughing провери, ако някъде изобщо ги продават, то ще е в Бюти Зона Peace аз се бях уморила да питам в козметиките за "сенки" за вежди и да ме гледат тъпо продавачките. Crossing Arms ама от доста време не съм се сещала, сега вече може да са ги пуснали на много марки.

# 18
  • Мнения: 2 196
аз се бях уморила да питам в козметиките за "сенки" за вежди и да ме гледат тъпо продавачките. Crossing Arms ама от доста време не съм се сещала, сега вече може да са ги пуснали на много марки.
Познато ми е.Всеки път,като попитам за такива сенки,ме гледат все едно искам салам в козметичен магазин. Crazy
Даже се бях отказала вече.Но утре ще проверя. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 941
аз се бях уморила да питам в козметиките за "сенки" за вежди и да ме гледат тъпо продавачките. Crossing Arms ама от доста време не съм се сещала, сега вече може да са ги пуснали на много марки.
Познато ми е.Всеки път,като попитам за такива сенки,ме гледат все едно искам салам в козметичен магазин. Crazy
Даже се бях отказала вече.Но утре ще проверя. Simple Smile

хахахаха.това със салама ми хареса. Joy точно! Laughing като провериш, пиши дали ги има Peace

# 20
  • Мнения: 2 196
Ще разпитам и за други марки и ще пиша какво имат,няма проблем. Peace

# 21
  • Мнения: 99
Момичета, много ви благодаря за отговорите!   bouquet
Тези на бенефит наистина изглеждат супер, дано ги има в България. А и цветовете биха ми паснали.
А за Шанел-а, аз ги видях "препоръчани" в едно списание, със сигурност бяха на цена 98 лева, но бяха три цвята, иначе много подобни на тези, за които сте дали линк. Може би от броя на цветовете идва разликата...Бяха охра, много тъмно сиво и кафяво, и като се смесят последните две в различна пропорция предполагам можеш да си нагодиш цвета, така че да не изглеждаш идиотски...
Както и да е, мерси пак и хубав ден!  Hug

# 22
  • Мнения: 99
Бианка, като разгледах по-добре линковете, тези от объркания линк са точно тези за 98 лева!  Confused
Иначе са супер, ама за толкова пари... #Crazy

# 23
  • Мнения: 451
Момичета, много ви благодаря за отговорите!   bouquet
Тези на бенефит наистина изглеждат супер, дано ги има в България. А и цветовете биха ми паснали.
А за Шанел-а, аз ги видях "препоръчани" в едно списание, със сигурност бяха на цена 98 лева, но бяха три цвята, иначе много подобни на тези, за които сте дали линк. Може би от броя на цветовете идва разликата...Бяха охра, много тъмно сиво и кафяво, и като се смесят последните две в различна пропорция предполагам можеш да си нагодиш цвета, така че да не изглеждаш идиотски...
Както и да е, мерси пак и хубав ден!  Hug

BeneFit в България със сигурност го няма, в Европа другаде освен Sephora не можеш да го намериш, американска марка е

# 24
Сега случайно видях, че в каталога на LR има такова същество Пудра за вежди, от към цена гледам, че не скъпо, но за качество не се наемам да коментирам ...

# 25
  • София
  • Мнения: 941
Сега случайно видях, че в каталога на LR има такова същество Пудра за вежди, от към цена гледам, че не скъпо, но за качество не се наемам да коментирам ...

извинявам се за невежеството ми, но...коя марка е LR? Embarassed newsm78

# 26
Сега случайно видях, че в каталога на LR има такова същество Пудра за вежди, от към цена гледам, че не скъпо, но за качество не се наемам да коментирам ...

извинявам се за невежеството ми, но...коя марка е LR? Embarassed newsm78

LR cosmetics, има и тема за нея тук в сайта, явно си я пропуснала  Flutter

# 27
  • Мнения: 99
Аз я забелязах, отгоре-отгоре погледнах, но ми се видя такава марка за поръчване по каталог...Досега не ми е попадала някоя LR Lady да ме зарибява!  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 90
То не е пудра,а е по-скоро във вид на сенки.Аз преди си взимах такава на Ревлон и бях супер доволна.Веждите изглеждат много естествено,за разлика от резултата с молив. newsm03 Едната част на кутийката беше някакво като кремче или по-скоро основа за грим, а другото-сенките(или каквото са там) за вежди.Няма го продукта вече на пазара. Sad Търсех го, но казват в магазините, че е спрян от производство...Много ще се радвам да има и  на др. марка такъв продукт,защото съм мн доволна.Ама да не е...98 лева, де. smile3506
аз ползвах също такива и бях много доволна, но вече ги спряха за съжаление.
сега ползвам ето тези на ESSENCE, също са страхотни и са на много ок цена, някъде към 5-6 лв.

# 29
  • София
  • Мнения: 941
То не е пудра,а е по-скоро във вид на сенки.Аз преди си взимах такава на Ревлон и бях супер доволна.Веждите изглеждат много естествено,за разлика от резултата с молив. newsm03 Едната част на кутийката беше някакво като кремче или по-скоро основа за грим, а другото-сенките(или каквото са там) за вежди.Няма го продукта вече на пазара. Sad Търсех го, но казват в магазините, че е спрян от производство...Много ще се радвам да има и  на др. марка такъв продукт,защото съм мн доволна.Ама да не е...98 лева, де. smile3506
аз ползвах също такива и бях много доволна, но вече ги спряха за съжаление.
сега ползвам ето тези на ESSENCE, също са страхотни и са на много ок цена, някъде към 5-6 лв.


Сериозно ли е толкова пари  Shocked От къде си ги купила,аз не съм чувала тази козметика и май не съм я виждала на пазара и ли поне не съм обърнала внимание.Къде я предлагат? PraynigЗвучи супер...

Общи условия

Активация на акаунт