Цигов чарк- вилно селище"Уют"- отзиви.

  • 6 597
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 456
След две седмици се каним да прекараме там уикенда. Някой ходил ли е? Какви са ви впечатленията?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Последно като го видях, беше още малко строителна площадка, но вярвам, че вече е донатъкмено. Според мен обаче не е за този сезон- вилите се намират в дълбока мрачна гора- перфектно за лятото, но за сега newsm78

# 2
  • Мнения: 8 937
Олее, ще умрете от студ!
Бяхме на Цигов чарк преди две години в средата на юли. Вътре във вилите ходихме с пуловери и дебели чорапи.  cold  Беше адски студ във вилите, докато навън си беше топло.
Лично на мен никак не ми хареса там. Беше усойно, мрачно, ужасно студено и неприветливо.  #Cussing out

Това е моето мнение. Може пък да има и доволни.

# 3
  • Мнения: 3 456
Ужас ! Аз каквато съм зиморничева. Ще ходим с наши приятелски семейства. Мъжът, с когото говорехме по телефона( от агенцията) каза, че имало парно и сауна.  Сега обаче се замислям, дали наистина няма да ни е студено. Аз ще взема една малка печица-духалка за всеки случай- дано да има, къде я включа.
Уговорихме се вече с другите- не знам, някак не върви сега да се отказваме... Sick

# 4
  • Мнения: 7 947
Там мислехме да идем за Нова Година, по онова което знам за там - имало местно парно във всяка вила! Но не останах очарована от управителката, която ни записа на едни цени, а като се обадих за да взема сметката да преведа парите - 100% авансово - ооо, цената беше вече двойна! затова и не отидохме! Прекарахме си страхотно в вилно селище Света Гора, Троян!

# 5
  • Мнения: 3 456
Там мислехме да идем за Нова Година, по онова което знам за там - имало местно парно във всяка вила! Но не останах очарована от управителката, която ни записа на едни цени, а като се обадих за да взема сметката да преведа парите - 100% авансово - ооо, цената беше вече двойна! затова и не отидохме! Прекарахме си страхотно в вилно селище Света Гора, Троян!
Би ли ми казала, какви цени ви обявиха и какви ви искаха после. Да сравня.

# 6
  • Мнения: 7 947
Началото на ноември се обадих за първи път - 100 лв на вечер, дадох си името и телефона с идеята да си резервирам една къщичка, казаха ми че няма проблем, но възможно по-бързо  да внеса парите- 100% авансово. Но докато се организираме ние, защото бяхме 2 семейства с дечица, стана 18 ноември. Обаждам се аз да поискам сметката, за да внеса парите, при което ми казват, че цената е 200 лв на вечер, а и били заети всички, евентуално можели да ми уредят една къщичка #Crazy Та така и не стигнахме до там! А сега колко искат, че то май си измислят каквито искат цени?!?

# 7
  • Мнения: 3 456
Ами, цената , която казаха на нас е 200лв. на вечер, но това е за голямата вила. То имало няколко малки и една голяма вила.

# 8
  • Мнения: 7 947
Какво ще рече голяма? Защото ние искахме 2 къщички за по 4 човека, двуетажни - понеже сме две семейства и искахме децата да са в отделна стая и родителите в отделна спалня! А и честно казано - 200 лв на вечер извън всякакъв сезон ми се вижда много! Ние на Нова Година платихме по 80 лв на вечер, 4 легла, за страхотна вила с климатик и безумна жега...Честно казано, аз бих се замислила дали да ида точно там, защото има страхотни предложения на много по-добра цена!

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 17:10 от viliko

# 9
  • Мнения: 3 456
Ами, голяма е- има пет спални. Ние ще сме пет семейства. То и аз вече се замислям и ми се струва, че има много по-добри предложения в нета от това, което са намерили нашите приятели, но не знам, как да им кажа. Всъщност те бяха резервирали къщата и после ни се обадиха, питаха ни и ние се съгласихме. Сега  newsm78

# 10
  • Мнения: 7 947
Е, при положение, че сте 5 семейства, значи излиза по 40 лв на спалня, което е поносимо! Друг е въпроса, че ще се прескачате един друг и ще бъде голяма олелия - все пак 10 човека+деца на едно място Crazy...много по-удобно би ви било, ако отидехте в някое ваканционно селище и си вземете няколко отделни вилички - по 2 семейства например, - хем сте заедно, хем пак имаш някаква самостоятелност! Но това си е мое мнение, щом вече сте се съгласили -  приятно прекарване, а следващия път - вие избирайте Wink!

# 11
  • Мнения: 3 456
Благодаря ! Дано да си изкараме наистина добре.

Общи условия

Активация на акаунт