разкажете ми как родихте!

  • 2 526
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
мами,много ми се иска да ми разкажете как сте родили децата си!моля направете го.Ще ми е много интересно.няма значение дали постинга ви ще е дълъг! Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 1
  • Мнения: 2 529
Честно да ти кажа, миличка, аз на твоите години най-малко се интересувах от раждане и гледане на деца. Така беше и до скоро даже (а сега съм на 28 години)...
12-годишните момичета според мен си имат много по-интересни занимания от това да се включват във форуми за бъдещи и настоящи майки и то толкова късно вечер. Не искам да те обидя, но защо не се възползваш от хилядите радости, които носи твоята възраст?! Радвай се на братчето си и помагай на майка си, но си гледай училището, приятелите и игрите - те са по-важни за теб сега, не съм ли права? Grinning

# 2
  • Мнения: 857
да права си,но аз си гледам училището,отдавам се на игрите и имам време за вас! Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 2 529
Ти си знаеш Wink , а и смятам, че си достатъчно интелигентна да си решаваш сама Wink
Няколко страници по-назад имаше тема, посветена на раждането, в която доста мами са описали подробно раждането си...

# 4
Здравей,
ще ти кажа , че когато бях на твоята възраст/ сега съм на 32/ , често си мислех какво е това да си бременна  и как така в мен ще се движи  и расте човек и какво ще стане с органите ми , и къде ще се вмести бебето и такива неща - това , че тогава не намерих много ясен отговор  на ми навреди - природата си знае работата - когато му дойде времето - това , че някой теми за теб за сега , ще останат без отговор - понякога е по- добре- защото за всяка жена всичко е много индивидуално и този момент от живота - любов- бременност - раждане - отглеждане на дете - е част от съдбата  на всяка една различна жена.

Поздрави и приятни дни

# 5
  • Мнения: 3 477
но ти наистина ли си учениче, аз мислех , че си мама Grinning  Shocked  Grinning

# 6
  • Мнения: 857
Цитат на: mutsunka
но ти наистина ли си учениче, аз мислех , че си мама Grinning  Shocked  Grinning

da! Stuck Out Tongue

# 7
  • Мнения: 3 477
е, тогава МОИТЕ УВАЖЕНИЯ . Дано дъщеря ми да е такъв тийнейджър Laughing

Общи условия

Активация на акаунт