Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

София

Вредно ли е за бебе на почти 7 месеца да се храни с непасирана храна  newsm78 Давам парченца картофи,месо, цели зрънца ориз,банан - подъвчи ги малко и си ги гълта.
Цитирай

Вредно ли? #Crazy
Няма нищо по- хубаво от това детето ти отрано да свикне да дъвче. А не като моето- на годинка и нещо търча с пасатора и у бабите даже. На такива майки като теб аз им казвам късметлийки.  bouquet
Цитирай

Прага/Чехия

Разбира се,че не е вредно  Laughing ,щом си ги подъвква и не се дави няма проблем  Peace
Цитирай

София

Мерси, успокоихте ме Smile Притеснявах се да не и затормозявам стомахчето по някакъв начин с непасираната храна.
Цитирай

В Сънландия

Вредно ли е за бебе на почти 7 месеца да се храни с непасирана храна  newsm78 Давам парченца картофи,месо, цели зрънца ориз,банан - подъвчи ги малко и си ги гълта.
Не съм чувала да е вредно.Даже преди време бях намерила статия в нета, където пишеше, че дори е препоръително.
А какво намирате в памперса, след като ги подъвче малко детето?
Цитирай

София

Не съм чувала да е вредно.Даже преди време бях намерила статия в нета, където пишеше, че дори е препоръително.

Не съм правила подробни изследвания какво излиза  Mr. Green, но не съм забелязала парченца или нещо подозрително.
Цитирай

В Сънландия

Не съм правила подробни изследвания какво излиза  Mr. Green, но не съм забелязала парченца или нещо подозрително.
Е щом няма парчета, значи всичко си е ОК.
Бях дала преди време на синът ми да яде леща и после я намерих всичката в памперса, сякъш е минала по тръба...Та затова питам Smile
Цитирай

Смолян

Не е вредно даже е по-добре.
Цитирай

София

Да ти дам ли и моят Шош - зер се научи да яде пюрета за от 8 месеца!...  Confused На 1 г. и 2 м. е, но пюретата са за 6 месеца....  Tired Иначе връща поръчката!  Tired
Цитирай

София

И аз мисля че не е вредно,даже е супер и за теб и бебето.Така няма да те затормозява с пасатора.Браво на бебчо щом може да дъвче.
Цитирай

София

Да ти дам ли и моят Шош - зер се научи да яде пюрета за от 8 месеца!...  Confused На 1 г. и 2 м. е, но пюретата са за 6 месеца....  Tired Иначе връща поръчката!  Tired

Давай го да го научим как се яде непасирана храна Smile Гледам си от София, значи нямаш проблем. Сарка ще му показва как се яде ориз, картофи, месо, банан без да са пасирани. Банана и го давам целия и тя си чупи парченца с помощта на двата зъба, които има и венците. Сега ще хапне картофки и месце от нашите гювечета, че нещо кисела не и е любима храна, а и много бързо огладнява от него  Mr. Green
Цитирай

В сърцето на Пламен

Аз преди около месец спрях да пасирам,беба в началото се мръщеше,но вече яде Mr. Green
Цитирай

Samokov

Вредно ли? #Crazy
Няма нищо по- хубаво от това детето ти отрано да свикне да дъвче. А не като моето- на годинка и нещо търча с пасатора и у бабите даже. На такива майки като теб аз им казвам късметлийки.  bouquet

Моето яде  малко по-наедричко вече, ама почти не дъвче. И аз си ползвам още пасатора, даже купих и на едната баба! Laughing
Цитирай

София

Синът ми, ако му позволявах само парченца храна би ял, пюретата не му се нравят особено. Аз обаче съм ужасно страхлива и всеки път като го гледам как  мотае храната в устата изтръпвам, че ще се задави. Затова не давам толкова често, колкото би искал.
Цитирай

Много е хубаво детето отрано да се учи на непасирана храна. И моето обича по-едри парченца да си ги дъвче.
« Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 13:37 от terli »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора