Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Мили мами, моля ви, препоръчайте ми ефикасни капки за нос за дъщеря ми. Вече 2-ра седмица е със запушен нос. Педито предписа виброцил, но не помагат....
Цитирай

Ооох, записвам се да следя, че и ние имаме същия проблем. Слагах Стеримар и Мукосептонекс, сега слагам Виброцил. Казаха ми, че мога да слагам Ксилометазолин от 0.05 процента, но още не съм.
Цитирай
 Аз съм ползвала ксилометазолин от 0.05 процента, но дочух, че не бил много препоръчителен. Имаше период, в който просто имах усещането, че никога няма да видя детенце с отпушен нос Laughing За Ксилометазолин от 0.05 процента съм чувала, че исушавал доста носните канали, но пък имаше ефект
Цитирай

Само Виброцил!!! Само от тях съм доволна, те са едни от най-добрите.
Цитирай

След като випроцила не ни помогна цифра време, сега взехме Олинд и съм доволна, но го дават от 2 год. възраст  Peace
Цитирай

София

На нас Олинта ни го изписаха още на 1 годинка но не помогна.
След като не се оправя толкова време е добре да вземат секрет от нослето за посявка и да се види кое е подходящо за тази хрема.
Цитирай

София

ЕУФОРБИУМ хомеопатични!!!
Цитирай

София

То зависи и от хремата...
и коларгола са добри...
аз съм слагара и по 15 мл  физ р-р с 4-5 капки клеева тинктура в носа...промива добре....

Но за мен това е работа на лекар, а не на форумски мами да ти казват какви капки да слагаш на детето си...
Цитирай

Когато продължително време е запушен носа на Кати / т.е. повече от 2 седмици/ вземам МАКСИТРОЛ. Това са капки за очи на антибиотична основа, но ВИНАГИ ПРЕДИ ТОВА СЕ КОНСУЛТИРАМ С ПЕДИАТЪРА. Нослето й се оправя за не повече от два дни.
Цитирай

След като цяла зима изкара със запушен нос и сополи и нито Виброцил, нито Олинт  помогнаха, педиатърката изписа на сина ми капки за очи Тобрин, които да капваме в нослето. Може и да не ви се вярва (аз самата останах много изненадана), но за 3 дни проблема с носа беше разрешен.Тези капки за очи са с антибиотик- може би тъкмо на неговото съдържание се дължи бързия им лечебен ефект.
Цитирай

София

На Дияна обикновено и слагам Виброцил. Зависи от хремата де. Щом капките не са помогнали, в рамките на седмица, говори с педиатъра да ги смени.
Може в нослето да се капва по 1 капка витамин С.
Цитирай

Коларгол до сега са били най-ефикасни. И едни други за лев и 50,но не им помня името-нещо с М.......  Е. Ако се сетя ще пиша.
Цитирай

Сетих се-Мукосептонекс Е.
Цитирай

бургас

Най- бързо ни минава хремата от Коларгол.
Цитирай

Sf

Не прекалявай с капките за нос. Изсушават лигавицата на нослето и могат да причинят хронична или алергична хрема. От опит го казвам, с тях не бива да се прекалява. Аз знам, че се ползват най-много 10 дни. Иначе виброцил са най-добрите. Отпушват веднага. Но имай предвид, че капките не лекуват, те само отпушват носа. Хремата или грипа следва да се лекуват със съответните медикаменти.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора