Промоции, подаръци, намаления..

  • 7 448
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Дневен крем Нормадерм,доста големичкък,термална вода,също големичка,и едно мъъъъничко нощно кремче+страхотна чантичка!Беше за 24,40 лв.

# 61
  • Мнения: 3 306
Дневен крем Нормадерм,доста големичкък,термална вода,също големичка,и едно мъъъъничко нощно кремче+страхотна чантичка!Беше за 24,40 лв.
  при теб има ли ги ?

# 62
  • Mонтана
  • Мнения: 413
не няма ги,не ги зареждаме,виш в аптеките-санита и тази на светофара срещу мен.

# 63
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
А за суха и чуствителна кожа кой вид на Виши трябва да си взема ?

# 64
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
А за суха и чуствителна кожа кой вид на Виши трябва да си взема ?
Зависи какво ще бориш  Mr. Green
Ако е за хидратация - Акуалия имат вариант рич за суха кожа. Ако имаш мимически бръчки и си към 30г - Миокине, предполагам и те имат вариант за суха кожа.

# 65
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Камамбер , благодаря!  Hug

Аз вчера си купих Мартенския брой на Джой и в него има от теста на Виши. Направих си го сутринта и излезе точно Нормадерм. Simple Smile

А какви неприятни отзиви, четох цялата тема вчера не видях, сега ще се върна назад пак да погледна.

# 66
  • Мнения: 236
Дневен крем Нормадерм,доста големичкък,термална вода,също големичка,и едно мъъъъничко нощно кремче+страхотна чантичка!Беше за 24,40 лв.
Да не е някаква грешка?И аз се възползвах от промоцията ,но за 34.50лв.По принцип не съм виждала крем на Виши да се продава за толкова пари.

# 67
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
elinna, сигурно си купила комплект с Акуалиа, той струва толкова. Погледни в началото на темата, аз също си взех моя за 25 лв.

Явно Виши правят много яка рекламна кампания - вчера ходих в МОЛ-а да си правя теста, описан в една друга тема. Дадоха ми и каталог, пълен с мострички. Затова ако се чудите кой крем да си вземете, по-добре първо си направете теста и вижте какво ще ви предложат консултантите (много са любезни), после пробвайте мострите и чак тогава си давайте парите за някой продукт. Лошото е, че е само в София, но предполагам, че ще посетят и други градове.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Момичета,тази промоция само в София ли е?

# 69
Момичета,тази промоция само в София ли е?

не,има я и в други градове

# 70
  • Мнения: 2 386
Не знам, но в Стара Загора я няма в нито една аптека. Свършила била, амаха! Confused

# 71
  • Мнения: 3 372
Аз пък как се прецаках Tired Купих си само крема Нормадерм за 24.50лв., ни видях промоция Peace

# 72
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Миокинето е само един вид.......за който се интересуваше.....,но пък е леко мазничък,така че става чудесно и за суха кожа.

# 73
И аз си купих комплекта – крема го имах вече и съм доволна, така че и без това щях да си взема още един, а така много добре се получи. Термалната вода е много хубава – аз си пръскам лицето и след като попие, нанасям крема. Ако съм без грим през деня, също се освежавам

# 74
  • Мнения: 223

Дневен крем Нормадерм,доста големичкък,термална вода,също големичка,и едно мъъъъничко нощно кремче+страхотна чантичка!Беше за 24,40 лв.

До кога важи промоцията? Наистина ли е толкова- 24 лв???  Къде е най-близкото място откъдето мога да се сдобия. Около ндк съм......... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт