генгигел помага ли за зъбките?

  • 2 890
  • 9
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
мили мами видяли сме с в 4удо с тези зъбки,дето не поникват.много го мъ4ат ве4е 3 месеца,спря да спи,в момента се храни много малко,су4е само нощем,буди се ве4ер през 15 минути,а денем спи максимум 30.венците видимо са подути,зъбките прозират,дори кътните им се виждат връх4етата,но уви не са пробили.
пробвахме всякакви гел4ета ,не помагат.4етох  в гугъла за генгигел бейби.ползвала ли го е някоя мама и има ли наистина ефект,защото си е скъпи4ко,да знам да купувам ли.давайте и други съвети....и хомеопатията не ни помага.

# 1
  • Мнения: 2 663
Зъбките на сина ми пробиха също с доста мъка и от всичко най-много го облекчаваше Дентинокса.
Гангигела не бих казала, че помогна.
Сега мажа венците на дъщеря ми и като чели помага, но положението още не е пред пробиване като при вас

# 2
  • Мнения: 454
Ники спи при нас от 2 месеца заради зъбките. Мазах го с какво ли не и поне моето мнение е, че гелчетата с лидокаин имат доста краткотраен ефект и ги спряхме. Пробвахме и Генгигел, но нямаше никакъв ефект. В момента му давам някакви хомеопатични хапченца и от 2 дена спи относително добре, но също така да кажа, че и двете зъбчета тъкмо излязоха, така, че може да е съвпадение и просто големия зор да е минал. Иначе и при нас беше същата история с будението по 10 пъти на нощ и кърменето.

# 3
  • Мнения: 133
Нашите също пробиват трудно и болезнено. Доволна съм от дентинокс-облекчават за известно време

# 4
  • Мнения: 1 685
аз съм доволна от бейбидрийм- Peace

# 5
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
бейбидрийм има ли лидокаин?

# 6
  • Мнения: 28
аз съм много доволна от хомеопатичните хапченца дентокинд давам му 3х1 за около 1 седмица докато отшуми после пак като почне да е по нервен и да не спи пак му давам.но се консултираи с лекар за тези хапченца.

# 7
  • Мнения: 1 243
Нашто педи каза че това бейбидрийм било голям боклук Naughty

Аз мажа дъщеря си с Кал гел и Дентитокс и от тях не съм много доволна не помагат Flutter

# 8
  • Мнения: 146
Аз от Генгигела съм доволна. Ползвах и Калгел, но педито ми обясни, че неговия ефект е само 5 минути. Естествено комбинирам и с Панадол.

# 9
  • Мнения: 113
Не мога да кажа, че съм доволна от нито едно от лекарствата в тази област. Мисля, че Панадол, Калпол и др. подобни помагат повече.

Общи условия

Активация на акаунт