Въпрос за занимални Варна

  • 52 252
  • 174
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 844
Дъщеря ми ходи тук. http://www.alisaclub.com/. Точно това е занималнята до училище Климент Охридски. Ходихме за 10 дни преди 15 септември. Сега за априлската ваканция отново съм я записала. Ще споделя впечатления после. Днес трябваше да са на екскурзия с автобус на н-с Калиакра и Балчик, но при това време не знам дали са тръгнали. Иначе госпожата е много, много приятна жена. Таксата е 11 лева на ден с вкючени 2 закуски и обяд. Само за деня на екскурзията е 20 лева.

# 31
  • Мнения: 7
ДА ЗНАЕТЕ ЗАНИМАЛНЯ ДО УЧИЛИЩЕ СТЕФАН КАРАДЖА - В РАЙОНА ЧАТАЛДЖА,ХЕИ, ИЛИ В БЛИЗОСТ....?

# 32
  • Мнения: 13 512
ДА ЗНАЕТЕ ЗАНИМАЛНЯ ДО УЧИЛИЩЕ СТЕФАН КАРАДЖА - В РАЙОНА ЧАТАЛДЖА,ХЕИ, ИЛИ В БЛИЗОСТ....?
в Маяковски имашв една

# 33
  • Мнения: 10
ДА ЗНАЕТЕ ЗАНИМАЛНЯ ДО УЧИЛИЩЕ СТЕФАН КАРАДЖА - В РАЙОНА ЧАТАЛДЖА,ХЕИ, ИЛИ В БЛИЗОСТ....?

На ул."Мир" имаше една.
Simple Smile

# 34
 Аз - бе, извинявай, че не ти отговорих веднага! По-подробно какво да ти кажа, цените са такива, каквито ги писах. Аз използвах пакет от 4 часа, малкият е много доволен. На мен най ми хареса, че не обещават нищо, но явно са съвестни защото, като го взех ми дадоха негова рисунка, направена по не знам каква се техника, което значи, че освен да играят ги и занимават с нещо.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 6 873
ДА ЗНАЕТЕ ЗАНИМАЛНЯ ДО УЧИЛИЩЕ СТЕФАН КАРАДЖА - В РАЙОНА ЧАТАЛДЖА,ХЕИ, ИЛИ В БЛИЗОСТ....?

Моята дъщеря ходи в тук от скоро. И на двете ни харесва.
Това е от цветята на Чаталджа посока морето, срещу сладкарница Синчец. Но не знам дали работят с вашето училище.

# 36
  • Мнения: 7
Здравейте. Синът ми ходи вече трета година в занималня Слънчоглед и съм страшно доволна. Намира се непосредствено до Кирил и е много приятна. От тази година са се разпростряли и на втория етаж на сградата, учителките са симпатични и имат занимания през цялото лятол Горещо ви я препоръчвам.

# 37
  • Мнения: 13 512
Здравейте. Синът ми ходи вече трета година в занималня Слънчоглед и съм страшно доволна. Намира се непосредствено до Кирил и е много приятна. От тази година са се разпростряли и на втория етаж на сградата, учителките са симпатични и имат занимания през цялото лятол Горещо ви я препоръчвам.
там,където ходят деца от Кирил и от Климент, пишат им се домашните на дъската и те ги преписват. На моя позната детето често се е връщало с друго домашно от занималнята и като се усети какво става, спря детето от тази занималня,
И май в повечето занимални това се прави. И в занималкнята на Руското е същата работа

# 38
  • Мнения: 7
Монда, не зная как е в другите занимални, но специално в Слънчоглед не е така. Синът ми има стабилни знания по основните предмети и учителката в училище непрекъснато го хвали, а това не става с преписване от дъската. Виждала съм собственичката как ходи при учителите и разпитва за проблемите на всяко дете, което много ме впечатли като отношение. И понеже в първи клас бяхме 3 месеца в друга занималня, мога да направя разликата...

# 39
ДА ЗНАЕТЕ ЗАНИМАЛНЯ ДО УЧИЛИЩЕ СТЕФАН КАРАДЖА - В РАЙОНА ЧАТАЛДЖА,ХЕИ, ИЛИ В БЛИЗОСТ....?
мисля, че най - близко до Стефан Караджа е занималня Инес  www.decatavn.hit.bg тя е до у-ще Априлов  - моят син учи там и посещава вече втора година тази занималня дори ходи целогодишно и през лятото  и съм много доволна /мисълта ми е че там има няколко деца от СТЕФАН КАРАДЖА /

# 40
  • Варна
  • Мнения: 111
някой знае ли дали за учебна 2009/2010 ще има държавни занимални за втори клас в СОУ Климент Охридски Варна или пак ще са частни че малката ще тръгва на градина и каката няма да има кой да я взема от училище

# 41
  • Мнения: 140
Аз засега се поуспокоих.Реших юни да го пратя на занималня/обадих се в Слънце и май месец ще отида на място да потвърдя/,юли си пуснах отпуска до края ,а август майка ми поема смяната. smile3511Големи схеми голямо чудо.

# 42
  • Мнения: 7
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА newsm51

# 43
Нека и аз да дам информация малко.
http://www.bgmedicaltourism.com/camps.php?id=1&language=1
Една приятелка си записа детето при тях, защото предлагат и лагери за деца с дихателни проблеми. Те нямат възможност да заведат детето си  на планина затова се решиха на този вариант.

# 44
Нека и аз да дам информация малко.
http://www.bgmedicaltourism.com/camps.php?id=1&language=1
Една приятелка си записа детето при тях, защото предлагат и лагери за деца с дихателни проблеми. Те нямат възможност да заведат детето си  на планина затова се решиха на този вариант.

Общи условия

Активация на акаунт