Чорапогащник при момченца?

  • 4 139
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 222
Преди да започнат януарските студове му слагах чоропагащник само понякога, но сега почти винаги е с него. Чорапите понякога ги събува, а чоропогащникът не може. Ние сме само с паркет и както постоянно седи на земята ми се стува, че само по панталонки е студено. Има и две наредени флексита , но не ги използва често за сядане. Купувам му обикновени памучни чоропогащници в по-тъмни цветове. Глдедам обаче да са по-голям номер, защото тези които уж са му точни като размер, ги обувам доста по-трудно. Не съм усещала да му пречат или да му е неудобно.

# 61
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз обувам чорапогащник на детето ми, което е на 7 години. но такива за момчета не съм чувала да има.

# 62
  • Мнения: 8 999
Аз съм му обувала чорапогащник - не е протестирал. Но, тъй като много трудно му го навличах, реших, че ще е по-удобно да му обувам мек панталон/клин, а не чорапогащник. А и така е прилично облечен, ако се случи да влезем някъде на топло и се наложи да му съблека грейката.

# 63
  • Мнения: 3 634
Къде иам такива чорапогащници? newsm78
[/quote]

Някои изглеждат горе така



А други така



Аз купувам от Бокал с парче за 5.60лв

# 64
  • София
  • Мнения: 5 079
До ден днешен му обувам. Особено, като е по - студено и трябва да спи. Иначе се събува непрекъснато. Crazy

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Слагала съм. Не е бил неспокоен. Може би просто му е тесен чорапогащникът. От доста време обаче не му обувам на моя син. Три-четвърти чорапи под гащеризона е напълно достатъчно.
Peace

# 66
  • Мнения: 1 367
Слагам  чорапогащник,само гледам да  не е много тесен,че да му е удобно.Не само  като излизаме,и вкъщи често му слагам през зимата.

# 67
  • Мнения: 205
Не съм слагала чорапогащник нито на сина ми, нито на дъщеря ми

# 68
  • Мнения: 3 376
Много рядко му обувам,само ако навън е страшно студено и сме без колата.

Той не обича да е навлечен по принцип,става нервен.
Вкъщи никога не му обувам.

# 69
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не, не слагам. Веднъж пробвах, но ми се стори, че му е много стегнат и му го свалих. Слагам му ританки.

 smile3521 newsm10

# 70
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
До около годинка - памучни ританки, сега е с чорапогащник и не му дразни (без памперс е).

# 71
  • Мнения: 46 484
Аз съм момиче  Laughing но подивявах като ми сожеха чорапогащник едно време, страшно неудобно и некомфортно ми беше. От момента, в който станах достатъчно самостоятелна, изхвърлих всички такива от гардероба си  Crazy

И на дъщеря ми НЕ слагам.

# 72
  • Мнения: 142
Здравейте,
От къде може да се купи чорпогащник за 3-6 месечно бебе (в София)?
Благодаря предварително..
Поздрави

# 73
  • Мнения: 3 634
От Бокал го взех преди 1 седм за 5,60лв. Голямо търсене падна защото не били в сезон според девойките в магазините. Масово има розови и червени, но за момченца е по-трудно.

# 74
  • Мнения: 142
От Бокал го взех преди 1 седм за 5,60лв. Голямо търсене падна защото не били в сезон според девойките в магазините. Масово има розови и червени, но за момченца е по-трудно.

Здравей,
Мерси за отговора  bouquet
Къде се намира Бокал????

Общи условия

Активация на акаунт