Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Та значи преди време си купих розова вода на Икаров и масло от жожоба.На листовката не тези продукти пише,че можеш да си махнеш грима и да си почистиш лицето като го намажеш с масло от жожоба,седиш така 10 минути и после го премахнеш с тампон,напоен с розова вода.Така направи онзи ден.Всичко наред.Така направих и снощи преди да си легна.Имах и малко пъпчици,за това на две-три места сложих и крем Акне аут,обаче забравих да го махна преди да заспя.Днес,когато се събудх и се погледнах в огледалото щях да полуда удар!!!ЛИЦЕТО МИ Е ПОДУТО,ОЧИТЕ МИ СА ВДЛЪБНАТИ,ГОРНИЯ КЛЕПАЧ Е МНОГО ПОДУТ,БУЗИТЕ МИ СА ЧЕРВЕНИ НА СИТНИ ПЪПЧИЦИ!!!
Очен грим не нося,продуктите не са с изтекъл срок на годност,а от Акне Аут ме съмнява това да се е получило,то само би изсушило кожата.В момента съм болна от грип,едва ли това има някакво значение,просто искам да кажа всичко.Дали не е алергична реакция?Но към какво,нали уж са натурални продукти, а и преди съм използвала масло от жожоба и розова вода,само че на друга фирма.Да пия ли алергозан?МАЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ,УТРЕ ТРЯБВА ДА ИЗЛЯЗА А НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!
Цяла сутрин съм на мивката и си обливам лицето със студена вода,за да ми спадне лицето,но не помага,даже ме заболя,като го пипнах.
Какво да правя като излезнала от някой филм на ужасите съм  smile3518smile3518smile3518smile3518smile3518
Цитирай
Алергична реакция е!
Най-вероятно от розовата вода. Това, че са натурални продукти не означава, че не можеш да си алергична към тях.  Confused
Не мажи нищо повече. Пробвай с алергозана.
А лекарства пиеш ли?
Цитирай
Да пия Бисептол и Бромхексин Актавис от Петъка насам...
Цитирай
Много е възможно  да е от Бисептола.
Но щом имаш такива големи отоци трябва да отидеш на лекар! Не е шега работа.
Или поне по телефона се обади на личния/та.
Цитирай
Преди време имах алергичен обрив от противопигментния крем архомин, изписаха ми "clemastin" . Мисля че се продават и без лекарско предписание.
Цитирай

София

Много хора се обриват от Бисептола, може и да е от него.
Цитирай
На вашите познати цялото тяло ли им се обрива от Бисептола или само лицето?
Бях до всички дерматологични кабинети,които знам,но е Неделя и няма дежурни  Confused Взех алергозан на хапчета и на крем,дано се оправя малко поне до утре,докато отида при специалист.
Благодаря за предполженията.
Цитирай

Отиди в Пирогов (ако си от София) - там има дежурен кабинет по токсикология и алергология. Не си прави екперименти, като се лекуваш сама. Алергичен шок знаеш ли какво е?

Бисептола не го ли забраниха отдавна?
Цитирай

София

Отиди в Пирогов (ако си от София) - там има дежурен кабинет по токсикология и алергология. Не си прави екперименти, като се лекуваш сама. Алергичен шок знаеш ли какво е?

И аз те съветвам да отидеш до Пирогов, ако си от София, а ако не си - в спешния ви център.
Явно е алергична реакция, но щом имаш такива отоци не е шега работа.
Цитирай

София

Мисля, че обривите от Бисептола са по цялото тяло.
Цитирай

по пътя на светлината

От розовата вода и маслото ,не  е възможно.........,но от лекарствата които пиеш.....да ........Отивай на лекар бързо,това подуване е много опасно......,не губи време...!
Цитирай

отиди веднага но не пий лекарства повече за да видят реално какво ти е
Цитирай

ooooh!извинете ме за правописа имам проблем с клавиатурата
Цитирай

Берлин

Мисля, че обривите от Бисептола са по цялото тяло.
Не е вярно!Зависи от кой вид е алергичната реакция.Моя син от Бисептола,се поду само в лицето.Аз съм правила алергична реакция от антибиотик и е била по цялото тяло и лицето.Така ми беше обяснил алерголога.Зависело от кой вид е алергичната реакция.При някой само лицето,при други цялото тяло.
Аз също не мисля,че е от розовата вода или Акне аута.Много по-вероятно е да е от бисептола.Той наистина е един от антибиотиците(май и не е точно антибиотик,но няма значение),които дават често алергични реакции.Затова избягват да го изписват.
Момичетата са прави със съвета да отидеш направо на лекар.Дори и до една бърза помощ в краен случай да отидеш,пак ще има ефект.Може да се наложи да ти бият урбазон,от който веднага ще почувстваш облекчение.
Ох,какво ми е минало през главата с тези алергии ooooh!
« Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 16:10 от Evana »
Цитирай

Sofia

И моя съвет е да отидеш на лекар веднага. Това е алергична реакция и може да се стигне до много неприятни последици, дори и задушаване. Трябва да ти предпишат антихистамини - противоалергични лекарства. Аз така съм се подувала преди години от едни сенки стик. Клепачите ми се подуха и очите ми се затвориха. Тогава пих Клемастин, но ми е предписан от лекар. Така, че не чакай, защото страшничко звучи както си го описала.
Според мен е точно от маслото обаче. Трябвало е да си направиш тест за поносимост преди това. Чела съм много за маслата и е напълно възможно да е от това.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора