МОЛЯ ВИ,ПОМОГНЕТЕ МИ!ПРИЛИЧАМ НА УРОД!

  • 3 973
  • 15
  •   1
Отговори
Та значи преди време си купих розова вода на Икаров и масло от жожоба.На листовката не тези продукти пише,че можеш да си махнеш грима и да си почистиш лицето като го намажеш с масло от жожоба,седиш така 10 минути и после го премахнеш с тампон,напоен с розова вода.Така направи онзи ден.Всичко наред.Така направих и снощи преди да си легна.Имах и малко пъпчици,за това на две-три места сложих и крем Акне аут,обаче забравих да го махна преди да заспя.Днес,когато се събудх и се погледнах в огледалото щях да полуда удар!!!ЛИЦЕТО МИ Е ПОДУТО,ОЧИТЕ МИ СА ВДЛЪБНАТИ,ГОРНИЯ КЛЕПАЧ Е МНОГО ПОДУТ,БУЗИТЕ МИ СА ЧЕРВЕНИ НА СИТНИ ПЪПЧИЦИ!!!
Очен грим не нося,продуктите не са с изтекъл срок на годност,а от Акне Аут ме съмнява това да се е получило,то само би изсушило кожата.В момента съм болна от грип,едва ли това има някакво значение,просто искам да кажа всичко.Дали не е алергична реакция?Но към какво,нали уж са натурални продукти, а и преди съм използвала масло от жожоба и розова вода,само че на друга фирма.Да пия ли алергозан?МАЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ,УТРЕ ТРЯБВА ДА ИЗЛЯЗА А НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!
Цяла сутрин съм на мивката и си обливам лицето със студена вода,за да ми спадне лицето,но не помага,даже ме заболя,като го пипнах.
Какво да правя като излезнала от някой филм на ужасите съм  smile3518smile3518smile3518smile3518smile3518

# 1
Алергична реакция е!
Най-вероятно от розовата вода. Това, че са натурални продукти не означава, че не можеш да си алергична към тях.  Confused
Не мажи нищо повече. Пробвай с алергозана.
А лекарства пиеш ли?

# 2
Да пия Бисептол и Бромхексин Актавис от Петъка насам...

# 3
Много е възможно  да е от Бисептола.
Но щом имаш такива големи отоци трябва да отидеш на лекар! Не е шега работа.
Или поне по телефона се обади на личния/та.

# 4
Преди време имах алергичен обрив от противопигментния крем архомин, изписаха ми "clemastin" . Мисля че се продават и без лекарско предписание.

# 5
  • Мнения: 1 322
Много хора се обриват от Бисептола, може и да е от него.

# 6
На вашите познати цялото тяло ли им се обрива от Бисептола или само лицето?
Бях до всички дерматологични кабинети,които знам,но е Неделя и няма дежурни  Confused Взех алергозан на хапчета и на крем,дано се оправя малко поне до утре,докато отида при специалист.
Благодаря за предполженията.

# 7
  • Мнения: 836
Отиди в Пирогов (ако си от София) - там има дежурен кабинет по токсикология и алергология. Не си прави екперименти, като се лекуваш сама. Алергичен шок знаеш ли какво е?

Бисептола не го ли забраниха отдавна?

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Отиди в Пирогов (ако си от София) - там има дежурен кабинет по токсикология и алергология. Не си прави екперименти, като се лекуваш сама. Алергичен шок знаеш ли какво е?

И аз те съветвам да отидеш до Пирогов, ако си от София, а ако не си - в спешния ви център.
Явно е алергична реакция, но щом имаш такива отоци не е шега работа.

# 9
  • Мнения: 1 322
Мисля, че обривите от Бисептола са по цялото тяло.

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От розовата вода и маслото ,не  е възможно.........,но от лекарствата които пиеш.....да ........Отивай на лекар бързо,това подуване е много опасно......,не губи време...!

# 11
  • Мнения: 4 496
отиди веднага но не пий лекарства повече за да видят реално какво ти е

# 12
  • Мнения: 4 496
 ooooh!извинете ме за правописа имам проблем с клавиатурата

# 13
  • Мнения: X
Мисля, че обривите от Бисептола са по цялото тяло.
Не е вярно!Зависи от кой вид е алергичната реакция.Моя син от Бисептола,се поду само в лицето.Аз съм правила алергична реакция от антибиотик и е била по цялото тяло и лицето.Така ми беше обяснил алерголога.Зависело от кой вид е алергичната реакция.При някой само лицето,при други цялото тяло.
Аз също не мисля,че е от розовата вода или Акне аута.Много по-вероятно е да е от бисептола.Той наистина е един от антибиотиците(май и не е точно антибиотик,но няма значение),които дават често алергични реакции.Затова избягват да го изписват.
Момичетата са прави със съвета да отидеш направо на лекар.Дори и до една бърза помощ в краен случай да отидеш,пак ще има ефект.Може да се наложи да ти бият урбазон,от който веднага ще почувстваш облекчение.
Ох,какво ми е минало през главата с тези алергии ooooh!

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 16:10 от Анонимен

# 14
  • Мнения: 578
И моя съвет е да отидеш на лекар веднага. Това е алергична реакция и може да се стигне до много неприятни последици, дори и задушаване. Трябва да ти предпишат антихистамини - противоалергични лекарства. Аз така съм се подувала преди години от едни сенки стик. Клепачите ми се подуха и очите ми се затвориха. Тогава пих Клемастин, но ми е предписан от лекар. Така, че не чакай, защото страшничко звучи както си го описала.
Според мен е точно от маслото обаче. Трябвало е да си направиш тест за поносимост преди това. Чела съм много за маслата и е напълно възможно да е от това.

Общи условия

Активация на акаунт