Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Току що ми дойде сметката за януари - само 52 лв.
Декември платих 140, януари 110, сега 52. Не съм променила нищо в консумацията!
Какво се случва?
Засичат ли ни изобщо или пишат случайни числа?
Става дума за София, район Север.
Цитирай

София

Записали са ти случайни числа. Другият  месец ще ти изравнят сметката.
Цитирай

на кой му пука, майна

Сравни показанията в сметката с тези на електромера и ще разбереш дали са те засекли или са си писали цифри, както на тях им е удобно Peace
Цитирай

Спокойно! Ще дойде и подозрително голяма. Мене питай. Ще има и лихви. Енергото са криминални престъпници.
Цитирай

София

Аз дори през лятото нямам сметка 52 лв, в смисъл че са по-високи.

Сега значи другия месец трябва да пия 2 водки преди да прочета колко дължа на енергото!
Цитирай

Sofia

Спокойно! Ще дойде и подозрително голяма. Мене питай. Ще има и лихви.
И аз така си мисля. Не засичат всеки месец а си пишат ей така на око. За лихвите то си стана нещо обичайно.
Цитирай

между два живота

Виж за какъв период ти отчитат.
Цитирай

Mediterraneo

Каква е тази сметка  newsm78 Сметките за февруари все още изобщо не биха могли да са излезли, при положение, че сме на половината от месеца.
Моята последна сметка е за периода декември- януари.
Освен да са правили някакво изравняване  Thinking
Цитирай

София

Още не съм получила писмото, но в еРау ми излезе задължението.

Предишната ми е била за период 11.12.2007  до 07.01.2008   110лв.

Значи тази 52 лв. ще да е от 08.01. до ...някоя дата може би 10.02...... в еРау не се вижда периода на задължението.
Цитирай

близо до София

На мен ми се случи много по-рекордно ниска сметка - 52 стотинки. Обаждах се да питам защо нищо не ми отговориха. На другия месец , беше през лятото ми дойде сметка 200 лв. Тогава пуснах жалба, ама освен ,че ми смениха електромера, нищо друго не направиха. Платих си и за двете.
Цитирай

BG

Уфф, нашата е подозрително голяма  Thinking
Цитирай

София

Още не съм получила писмото, но в еРау ми излезе задължението.

Предишната ми е била за период 11.12.2007  до 07.01.2008   110лв.

Значи тази 52 лв. ще да е от 08.01. до ...някоя дата може би 10.02...... в еРау не се вижда периода на задължението.

В ePay където ти е задължението,в началото на реда има една лупа,като натиснеш и ти излиза фактурата.Можеш да видиш всичко.Иначе не засичат всеки месец електромерите,пишат каквото им скимне,въпреки че твърдят обратното.И аз много съм им набрала този месец.
Цитирай

София

Не засичат ежемесечно електромерите, а онзи ден чух, че вече официално щели да го правят на три месеца. Прозвуча дори като "бонус" за клиента.  Mr. Green
Не знам дали с електрото минава този номер, но аз навремето си засичах сама показанията за водата и си плащах според моите изчисления. Гледаха ме като изпаднал марсианец, когато при фактура, примерно 5 лева, плащах 18, но споменът за вода 120 лв. ми беше приседнал.
Конкретно за сметката ти, другия месец чакай "включване" Wink
Цитирай

София

Не засичат ежемесечно електромерите, а онзи ден чух, че вече официално щели да го правят на три месеца. Прозвуча дори като "бонус" за клиента.  Mr. Green
Не знам дали с електрото минава този номер, но аз навремето си засичах сама показанията за водата и си плащах според моите изчисления. Гледаха ме като изпаднал марсианец, когато при фактура, примерно 5 лева, плащах 18, но споменът за вода 120 лв. ми беше приседнал.
Конкретно за сметката ти, другия месец чакай "включване" Wink

Да да, направо усещам как другия месец ще ме сдруса 220 волта !  Mr. Green
Цитирай

София

В ePay където ти е задължението,в началото на реда има една лупа,като натиснеш и ти излиза фактурата.Можеш да видиш всичко.Иначе не засичат всеки месец електромерите,пишат каквото им скимне,въпреки че твърдят обратното.И аз много съм им набрала този месец.

Еййй, мерси че ме светна за тая лупа!
Досега не ми е хрумнало да я натисна!

Значи излиза ми период на отчитане 08.01.2008 - 07.02.2008

И не е възможно да сме изконсумирали само 52 лева, със сигурност не са засичали!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора