родени 2002г.

  • 5 198
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 591
Реза това,че някое дете не бърбори прекалено си е един плюс понякога...

знам, знааааам:)
исках само да питам дали има и други "отворковци"Simple Smile
Онзи ден пред входа Елина вижда един приятел и му казва "ооо, браточка как си, бе?", а преди малко ми разправя "ако не ми направиш пуканки, ще си отидеш в стаята сама и няма да излизаш докато не се успокоиш..."

Е моя неговорещ е отворко Simple Smile
Вчера го вземам от градината - той наказан за килимчето за наказания - и аз казах на "другарката" че ще изчакам да приключи наказанието и тогава ще си го вззема. А той ми се ядоса и ми вика"Ай те ю нАААААААААААу!" ("ще ти каза аз на тебе" в превод) .... 

# 76
  • Мнения: 1 232
Реза това,че някое дете не бърбори прекалено си е един плюс понякога...

знам, знааааам:)
исках само да питам дали има и други "отворковци"Simple Smile
Онзи ден пред входа Елина вижда един приятел и му казва "ооо, браточка как си, бе?", а преди малко ми разправя "ако не ми направиш пуканки, ще си отидеш в стаята сама и няма да излизаш докато не се успокоиш..."
да бе или "Глей маме къв пич" ими сочи едно дете от съседната яслена група,ся не ми се мисли кви ще ги изучи в градината

# 77
  • Мнения: 1 092
леле какъв купон,много са сладки всички,Джани и Ники са родени на 23.04.2002.ние май постоянно сме разделени ,пращам ги ту при едната баба,ту при другата баба.но вярваите ми--------побелях.ама те са много диви тия деца бе.при вас не знам как е ,но аз си мисля че като моите други няма.
а иначе казваме месеците,броим до десет-горе долу,пеем малко песнички,и определено много обичаме да се тръшкаме,особено пред хора,Джовани даже ме заплашва като нещо не стане както тои го иска ми вика-"ще се тръшна!!!"а Никата горкичкият заменя К със Т.познаите колко смешно говори.и постоянно повтаря"разбираш ли ме?"ходим на пързалки ,пясъчник,караме "големи"колела,много обичаме животните на село.
а наи любимата им фраза е "не ми дръж такъв тон!!!"
а пък как се карат и бият двамата......
дано скоро се спрът с пакостите че ми идва да ги продам.....но кои ли ще ги купи Simple Smile)

# 78
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Новият лаф на Бимбото от няколко дни насам е :"ама няма да се каламе и да се бием, нали?!" казано с най-подмазваческия тон Joy

# 79
Здравейте, имам двама сина.Голямият е роден на 4.11.1996, а малкият на 26.01.2002г.Обичам ги много и двамата,нищо че са много палави и големи "всезнайковци".Ще се опитам да кача снимката им : Hug

# 80
За съжаление не мога да кача снимката им Sad

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ани е родена на 22.04.2002 година. Махнахме памперса на 2 години - тогава ходеше на ясли. Сега ходи на детска градина с голямо желание, пее песни, брои до десет, обича да рисува, да пише, запалена е от цифрите и буквите, разказва приказки /понякога се получават доста интересни варианти с неочаквани обрати!/ . Учителките се хвалят, че е много самостоятелна. Задава всякакви въпроси, някои от които могат доста да те изложат, осебено пред хората - Къде пишкат мъжете /има се предвид мъжка/женска тоалетна/, ти с какъв шампоан си миеш ... /относно интимния ми гел/ и т.н. и т.н. Laughing
Обича много да се глези и иска винаги да е на  нейното - тръшкането ни е любимо.
А и в момента НЕ иска да става кака - това е основен въпрос, по който трябва упорито да работим, за да се промени мнението и - не че е в състояние да промени нещо Grinning

# 82
  • Мнения: 52
здравейте Simple Smileза първи път пиша и много много не ми е ясно какво точно се прави newsm78.Имам син -казва се Боян и е роден на 21.12.2002г.Той е наи-голямото ми слънце Simple SmileВече ходи на детска градина и е много доволен и щастлив от факта:)Невероятно палав и не се спира за секунда LaughingЕ това е от мен засега:)

# 83
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Самуил е роден на 4 май 2002 година. Енергичен и общителен, много приказлив и контактен. Изключително хитър и опасен тип, когато го карам да свърши нещо, той отговаря: "В момента нямам МАзможност." Общо взето, малко думи му се опират, като любимата ми е "космачка" за прахосмукачка.  Grinning

# 84
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И ние сменихме яслата с градина!Ходи с огромно удоволствие,учат английски и все повтаря-Аз съм бой!Когато има нещо вкусно за хапване си дояжда от купичката #Crazy на съседчето по маса,което дреме Sick и нехапва Mr. Green!Скрил се веднъж в сглобяемата къщичка в стаята им и когато притеснената госпожа започва да го търси и вика си мълчал и кротувал #Cussing out вътре!Жената  #Crazyкъде не го търсила-тоалетни,коридори,двор-няма го!Милата вече решила да ми звъни ...и едно детенце видяло нашият хубостник къде се спотайва bowuu!Тъгува по бебешката си любов  dancingот детската ясла,дето го изостави и отиде да живее в Нова Загора!Замисляме гостуване  smile3508на "сватовете" скоро cheers!

# 85
  • Мнения: 5 606
Димитър е роден на 26.10.2002 г.
Ходеше на ясла, сега на градина. От няколко месеца сме ликвидирали памперса напълно. Брои, но само когато е в настроение. Иначе брои така "1-3-5-8 много".
Обожава всякакви колички и превозни средства, разпознава почти всички марки коли и вкъщи има над 40 броя колички, джипчета и камиончета и няма къде да се стъпи.  Crazy
Ръси страхотни лафове, вади страшна логика и много на място може да те затапи.  Mr. Green
Засега е доста кротък, но на моменти започва да се тръшка и инати, както му се полага за възрастта.

# 86
  • Мнения: 244
Мартин е роден на 08.09.2002 г.   Много се обижда, когато сестра му ( 7 г) го нарича "бебе" или му казва, че е малък. Учи се на всичко от нея - и на хубавото и на лошото. Без нощен памперс е от лятото (тогава махнахме шишето със сок през нощта), може да си събува панталоните, гащите и чорапите, но не и блузите и потниците. Продължава да спи в спално чувалче и с една възглавничка за гушкане (гунката Grinning) . Брои до 10 без грешка, знае страшно много песни и стихотворения (и тези от яслите, и тези от градината на кака му и тъй като сега той е в нейната градина, ще има да си ги повтаря).
Любими книжки в момента са тези от поредицата за Франклин.
Любими играчки са му всички на колела - коли, камиони, джипове, багери, трактори и др.строителна техника. При вида на истински бетоновоз зяпва и възкликва "Уауууууу, колко е красиво" Grinning
Обожава да се вози на автобус и тъй като ние сме с 2 коли често разхожда баба си напред -назад.
Познава всички цветове. С рисуването е зле, мъчи се ама не му се получава, с оцветяването е същото и все моли "Мамо, научи ме".
 

# 87
Зсдравейте,Пламена е родена на 24.04.2002,от 1.4г ходеше на ясла ,а сега от септември ходи на градина ,без никакъв проблем с адаптацията.Вълнува се ,че ще имаме бебе през февруари и казва ,ча в корема си имам легло,бебешко столче,чинийки,чашки и всичко необходимо да е удобно на бебето.Иначе е кротка ,слуша и много ми помага.

# 88
Здравейте. Теодор е роден на 7.12.2002. От семптеври м.г. ходеше на ясла, а от повече от месец е на градина. Добре се чувства там, но предпочита да си е вкъщи с мама и тати. Махнахме памперсите на около 2г., храни се сам, сега се учи да се съблича и облича. Обича да рисува (всичко, но само той може да каже какво е нарисувал), да строи градове и гаражи, да му четат книжки, да гледа "Цар Лъв", да плува, да "ремонтира" и най-много - да прави състезания с всичко, което има колела: багери, коли, камиони, джипове (всичките, разбира се - "състезателни"). Истинската му страст са моторите. Говори доста добре, може да преброи до 10 предмета, разпознава няколко букви, цитира няколко стихотворения, научил е наизуст любимите си книжки.  И поздравява всички набори   bouquet

# 89
  • Мнения: 891
Рени е родена на 19.02.2002 г. Ходеше на ясла от както навърши 1 г и 3 месеца, а сега от месец март 2005 е на градина. Памперса махнахме на 1,7 месеца, а шишето на 1 г.
Много приказва, по всяка тема има мнение. Обожава да пише буквите /познава и знае да пише около 12 - 15 букви/ Пише си сама името и фамилията и много се гордее. Има коса до кръста и много държи всеки ден да е с различна прическа на градинка. Сама си избира дрехите. Може да се съблича сама, но трудно облича блузката сама.

Общи условия

Активация на акаунт