Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Попово

Moje li da popitam nqkoi ima li predstava dali po vreme na bremennost (7 meseca) moje li da se pie te4en analgin, 4e imam pritesneniq za bebeto. Prevaritelno mersi.  Sad
Цитирай

vidin

Не мисля, че ще ти помогна много, защото не ми се е налагало досега да пия течен аналгин, но няма ли начин да се свържеш с лекаря и да се консултираш с него/нея все пак, за да не навредиш на бебето по някакъв начин.
Цитирай

на изток от рая

И аз не съм пила течен аналгин по време на бременност,но без да попитам лекар не бих пила и вит.С.
Цитирай

Зависи за какво искаш да го пиеш. Ако кажеш какви са ти оплакванията, може и да те посъветваме, но най-добре питай док   bouquet
Цитирай

Варна

До колкото знам не е желателно да се пие какъвто и да е аналгин.
Цитирай

Варна

И аз не съм пила течен аналгин по време на бременност,но без да попитам лекар не бих пила и вит.С.

Peace
Цитирай

Mediterraneo

Само парацетамол при Т, главоболие, настинки и прочее.
Доколкото си спомням, препарати, съдържащи ибупрофен, не трябва да се употребяват през последния триместър на бременността.
Аспирин не може - съдоразширяващ е, но и действа патогенно и може да увреди плода.
Цитирай

Клисура

Зависи за какво искаш да го пиеш. Ако кажеш какви са ти оплакванията, може и да те посъветваме, но най-добре питай док   bouquet

Peace
Цитирай

Mediterraneo

Изобщо не зависи за какво иска да го пие. От години течният аналгин е забранен в Европа. Незнайно защо тук продължаваме да го ползваме.
Цитирай

Бургас

И аз знам че аналгин и аспирин не се препоръчват за бременни, моята лекарка ми каза че ако се разболея може да пия парацетамол, колдрекс,фервекс и смучщите хапчета за гърло
Цитирай

BG

на мен ми казаха парацетамол чист - не фервекс, не разни прахчета /изрично ме предупреди док/, а най-обикновен парацетамол. аз карах настинка в трети месец. пих билкови хапчета за отхрачване, билков сироп, пръсках биопарокс /мисля, че беше локален антибиотик/. но всичко това - след консултация с лекар. има подходящи лекарства, но не бих рискувала бременна да ги вземам на своя глава.
Цитирай

София

по това време пих 1-2 ампули заради зъб
Цитирай

Попово

lowoto e 4e ve4e 4 dni vsqka ve4er vdigam temperatura i osven s te4en analgin ne moga da q smakna. edinstvenoto mi pritesnenie e za bebeto-da ne mu stane newto.ako nqkoi znae newto................. Sad
Цитирай

София

иди на лекар...
на мен само парацетамол ми даваха да пия и то пиех детски някакъв....
колко толкова Т дигаш мн ли е висока? и от какво я вдигаш - гърло, корем, зъби???? По-добре питай как да лекуваш първоисточника на температурата....
Но каквото и да е лечението - при бременност само доктор може да го назначи....
А ти вече си пробвала с течния анлгин ли и в последствие питаш????
Цитирай

в Надежда-та

До колкото знам не е желателно да се пие какъвто и да е аналгин.
Peace Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора