Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 фев. 2008, 14:31 ч.

пак имам кърма а не кърмя от 2 години

• 655
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
от няколко дена имам по няколко капки кърма,не знам точно какво е но прилича на мляко,спрях да кърмя преди две години,не съм бремена Rolling Eyes На някой да му се е случвало?Не знам какво да правя,ако можете помагайте Sad

# 1
Отиди на лекар. Ще ти предпише Достинекс и бързо ще си решиш проблема

# 2
  • Варна
И при мен има излиза по 1-2 к-ки. И аз не кърмя от 2г. Гинеколожката ми каза, че до 2г. след прекратяване на кърменето било нормално, после някакви хапчета се изписвали и тотално спира.

# 3
  • Белгия/София
А, не се притеснявай, аз кърмих само две седмици, синът ми виждаш на колко и все още понякога се появява по някоя капчица. Не е страшно и не мисля, че има нужда от лекарства. Даже на моя приятелка й тече доста по-обилно, пак след 2 години и нищо не й предписаха, премина. Хормонално нещо е и нормално. Ако имаш болки или тече много - консултирай се с доктор.  Simple Smile

# 4
пусни си изследване на пролактина. но най- добре консулт с ендокринолог.

# 5
И аз имам често по 1 капка(спрях кърменето преди 11 месеца),но не се притеснявам-не ме боли,нямам бучки,няма напрежение-това е най-важното.Не смятам,да пия никакви хапчета,ако няма някой от тези проблеми.

# 6
  • Варна
То и аз нямах проблеми допреди няколко дни. Спрях да кърма преди 13 г. , после не си спрях кърмата с лекарства и имах 3 години по капчици. И ето ме сега с кисти и мастопатия изневиделица. Съвсем не са ми били отскоро предполагам. Не ти го пиша да те плаша, при всеки е индивидуално, но отиди на лекар да се консултираш за да си спокойна. Сега разбрах колко е важна профилактиката, не трябва да се ходи на преглед само като дойде проблема или да се успокояваме, че нищо не ни боли. Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт