моля помагайте възпаление след епилация

  • 3 288
  • 6
  •   1
Отговори
досега ходех на кола маска и епилатор редувах ги става въпрос за триъгълника но последния път кожата ми се възпали ужясно появиха се пъпчици врастали подкожни косъмчета аз ги поразчоплих Embarassed ужяс още по голям сега се по успокоиха но останаха петънца помагайте с какво да ги мажя още докато е навреме не искам да съм като петниста хиенаааа  Cry а сега и при козметичката как ще се появя  Sad Cry

# 1
  • Мнения: X
Мисля,че си сбъркала като изобщо си пробвала да се обезкосмяваш на това чувствително място с епилатор. И аз съм се опитвала и ужасно си разраних кожата,да не говорим,че направо се бях раздрала на места. Знам какво е да ти се обърне косъм и да забере и напълно ти съчувствам. Но  не мисля,е трябва да те е срам да отидеш на козметичка.Може би дори тя е човекът,който трябва да ти помогне, дори и ако трябва да те препрати на кожен лекар.

# 2
като на теб ти се случи как се оправи след колко време се заличи проблема кога да посетя козметичката за кола маска отново

# 3
  • Мнения: X
ами на мен като ми се обърне някога косъм,го мажа с гентамицин и гледам да не чопля набраното,защото иначе около седмица може да мине докато се оправиш.
Моята козметичка винаги след коло маската ми дава да се намажа с едно масло от чаено дърво,защото според нея то е много полезно срещу възпаления на кожата. Можеш да пробваш и ти.

# 4
  • Мнения: 757
не е хубаво на такова чувствително място да използваш епилатор,намажи се с бебешко кремче,да няма спирт!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 654
Има един страхотен лосион -Акнерин Peace Съдържа глицерин с успокояващо действие и антибиотична съставка против възпалението.

# 6
oo няма да ползвам вече епилатор благодаря ви за съветите възпалението сякаш понамаля но останаха петънца охх дано скоро време и те поизчезнат

Общи условия

Активация на акаунт