Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 фев. 2008, 18:59 ч.

Вагинален ехограф -Варна?

• 2 685
  • 7
  •   1
Отговори
Моля ви спешно да дадете координати на добър специалист-гинеколог,който има вагинален ехограф.Утре трябва да отида на преглед,тъй като имам съмнения за киста.А нямам представа къде???

# 1
  • Варна
Кутията ти със съобщения е пълна. Мога да изпратя инфо Peace

# 2
изтрих ги.благодаря

# 3
Д-р Радева в окр. б. има вагинален ехограф , аз вчера бях при нея , но да ти кажа след като изчетох доста мнения и като направя съпоставка с моят преглед не и вярвам много...

# 4
доц янева

# 5
И аз се намесвам в темата за съвет. Сега дадох 35 лв. за вагинален ехограф в клиниката към АГ и не разбрах нищо за състоянието ми. Можело да имам киста, но и много газове съм имала в дебелото черво, които имитирали кисти.  Shocked
Не съм имала киста до момента, не съм пила никога противозачатъчни, не съм раждала, нямам и аборти, а имам почти постоянно кървене извън цикъла, което продължава вече 8 месеца.  Rolling Eyes На 26 г. съм, правиха ми 2 цитонамазки, които са в нормата.
От днес ще пия Дуфастон и Доксициклин, надявам се да се повлияе и да спре това досадно кървене.
Ще се радвам да ми дадете съвет къде да отида...

# 6
Отиди при Сариев - Майчин дом.
Той поне от кисти мисля разбира.

# 7
Отиди при Сариев - Майчин дом.
Той поне от кисти мисля разбира.

Докато чаках Георгиева, го видях Сариев, но ми се иска да отида при жена.  Tired

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт