Отговори
  • Мнения: 1 081
Мисля, че това е в ежедневието на всички ни и моля да споделите мненията си, ще ми бъдат полезни! Лично на мен ми се случва доста често и ми се иска да променя нещата до колкото мога  Peace

# 1
  • Мнения: 2 978
Рецептата е: много компромиси.
Ако искаш да ги правиш де.

# 2
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Караме се. И често проявяваме инат при споровете. Но не оставяме различните гледни точки по даден въпрос да ни пречат на отношенията. Стремим се да разрешаваме проблемите без да пренасяме конфликта в/у други теми само за да си изкараме нервите. Е, не винаги се получава, но върши работа.

# 3
  • Мнения: 4 710
Във всяка двойка има спречквания. рецепта няма, толеранс и здрави нерви това е Laughing

# 4
  • Мнения: 9 899
толерантност. Човекът до теб е партньор, не собственост, въпреки че никой няма да си признае, че го мисли.
Всичко винаги да се изяснява. Да се говори, да се обсъжда, не да се прогнозира какво би направил другият.

# 5
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Не се караме. Още в началото си поставихме правила и досега всеки ги спазва.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Ами колкото и да не ви се вярва,
а то наистина не е за вярване,
за 8 години сме се карали точно
2 пъти  Hug В къщи аз съм по-
емоционалната и по-истеричната,
а мъжът ми е по-толерантния и по-
отстъпчивия, и може би затова
никога не стигаме до скандали.
Не знам, но по мои наблюдения
от всичките ни близки приятелски
семейства и такива живеещи на
семейни начала, ние сме някакво
изключение  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 6 615
Сега като се замислих не сме имали сериозни караници.Но пък "най-хубавото " тепърва предстои, млади сме още.

# 8
  • Мнения: 4 710
Още в началото си поставихме правила и досега всеки ги спазва.
Съвсем добронамерен въпрос, просто ми стана интересно. Правилата наистина ли се спазват? В смисъла, че и аз обичам да поставям граници които да са ясни, но нещо не ми ги спазват Laughing

# 9
  • Мнения: 5 370
Е, как да се караме, като не се виждаме? От 24 часа ден по 12 часа ни няма, а около 8 спим.
И оставаше и да се караме.
За над 5 години заедно скандал съм вдигала-аз-2 пъти. Имаше основание.
Иначе спорим много, но без каране.

# 10
  • Мнения: 161
За 10 години заедно не сме се карали нито веднъж серриозно, не броя дребни спречквания, които също са голяма рядкост. Като рецепта - уважение, любов и за доста неща сме на едно мнение. Може би наистина съм намерила половинката си.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато някой от нас повиши тон, другият го приземява с думите - "по-тихо, до теб съм и чувам добре!". И на двамата ни е понякога доста напрегнато, но с годините се научихме да се търпим и да нямаме сериозни караници.
Компромисно решение винаги се намира, стига и двамата да го желаят.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 348
Спорим, но не се караме. И няма сърдения от типа на тинейджърските връзки. Всеки си има територия на знания и не се правим на много компетентни там, където не сме. Решенията ги взимаме заедно и почти винаги сме на едно мнение. Не знам как се получава това, но не смятам, че се стараем да правим кой знае какви компромиси. Просто приоритетите ни по важните въпроси си съвпадат.

# 13
Караме се.Така е,когато не ни съвпадат желанията и намеренията.Но ние сме много различни,та оттам и караниците...

# 14
  • Мнения: 3 453
Не се караме. Случвало се е в началото на връзката ни, когато минавахме през период на напасване.
Рецепта е проста:
- изхвърляме редовно камъчетата, за да не се преобърне колата
- гледаме в една посока
- двустранни компромиси

Общи условия

Активация на акаунт