Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Искам да ви разкажа как си купих последната дрешка, защото беше трагикомично! Обикновено искат да ми пробутат нещо, независимо как ми стои, а тука не щат да ми вземат парите!
Та влизам аз в магазина и искам 2-3 костюма да пробвам, една отпусната девойка ми дава 2-та, за третия с е опъва и вика : "Ама това няма смисъл да го пробвате, много е "стюардеско"! Аз обаче настоявам и ми го дава с неохота. ТОчно в него се харесах най-много , обаче сакото ми опъва на бюста и илизам от пробната да взема 44 размер. Няма, няма, накрая намерих, но само сако, полата липсва. Обличам го и всичко залепва - пола 42 със сако 44! Намирам девойката и й казвам какво е положението, а тя почва да рови закачалка по закачалкла на щендера да търси полата (да не би да съм я скрила!! Shocked ), накрая и в пробната оглежда!  #Shocked Видя, че няма пола и въпреки това отсича "Не може, това е костюма, не може да го разменяме!" Аз я питам какво значение има кой рамер ще е самотното им сако! Накрая като видя, че  няма лесно да се отърве от мен , капитулира и ми взе 140-те лв.  Very Happy А аз се сдобих със страхотен стюардески костюм и се чувствам красива в него!  Wink
Цитирай

у нас

Първо честито - за костюма - със здраве да си го носиш  Laughing
А колкото до този модел продавачки - преди две-три седмици имахме сблъсък с подобна  #Silly според мен са продавачки, чиято заплата не е обвързана с реализацията на стоката, иначе ....
Хубавото е, че са рядкост Laughing вече  Rolling Eyes
Цитирай

Честито! И в кой магазин се разви тази  newsm50
Цитирай

Sofia

Магазинът си е супер, и друг път съм пазарувала оттам! Грешката е в продавачката, затова няма да правя антиреклама!  Very Happy
Цитирай

Цитат на: Karen
Магазинът си е супер, и друг път съм пазарувала оттам! Грешката е в продавачката, затова няма да правя антиреклама!  Very Happy

Нищо де. След като костюмчето е 140лв. ще да е от хубавите магазини. А аз от такива пазарувам, та за това ми е интересно кой е. Може да ми пуснеш ЛС.  newsm17
Цитирай

Много съм учудена, за първи път чувам за такава продавачка. Rolling Eyes  Обикновено ще се скъсат да ми правят комплименти и да ме убеждават, че дрехата ми стои много добре, пък аз си виждам в огледалтото, че не е така.  Mad Тогава ме хваща двоен бяс - хем не мога да си купя нещо, хем ме убеждават, че изглеждам като Мис Свят. Crying or Very sad
Цитирай

Sofia

Цитат на: gal4e
Много съм учудена, за първи път чувам за такава продавачка. Rolling Eyes  Обикновено ще се скъсат да ми правят комплименти и да ме убеждават, че дрехата ми стои много добре, пък аз си виждам в огледалтото, че не е така.  Mad Тогава ме хваща двоен бяс - хем не мога да си купя нещо, хем ме убеждават, че изглеждам като Мис Свят. Crying or Very sad

И аз за пръв път попадам на такова чудо, затова пуснах темата!  Very Happy
В случая аз се харесах, пък тя не ми дава да купя костюма! Rolling Eyes
Цитирай

София

И що за епитет е "стюардески" Shocked Повечето хора смятат стюардесите за красиви и добре облечени жени?Тази за каква се е взела?
Цитирай

Sofia

Май искаше да ми каже, че е като униформа! #Splat
Цитирай

BE, 2260

Продавачки  33uu #2gunfire
Цитирай

Sofia

Е,хайде кажи кой е магазина,че ми е любопитно. АКо не може да го напишеш тук,утре ще се оглеждам много за теб в парка Wink
Цитирай

UK

Абе не е ли целта на всеки търговец да си продаде стоката???
Тая девойка определено не я е бивало-нито ти е доставила удоволствие от процеса на покупка, нито те е "поглезила" /без да прекалява обаче/. Трябва да знаеш как да накараш клиента пак да се върне при теб!!!

офф-а 140лв са си 140 лв какво и да става!!!
Цитирай

box

аз обикновенно в такива случаи се обръщам към собственика или управителя...все пак тя е там за да направи всичко възможно стоката да се продава нали?а ако не може да си свърши работата по добре да си потърси друга Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.