Какво да залепя на пода на терасата.

  • 941
  • 13
  •   1
Отговори
  • Марс
  • Мнения: 439
Влязох в библиотеката, но повечето теми за тераси са изгубени т.е. няма ги вече, а аз сега съм основно на тази тема. Направихме голяма тераса около 60 квадрата, мислим и барбекю и навес да сложим, но сега се чудя какво да залепим или сложим на пода, всякаква идея ще ми е от полза newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Според мен най - подходящата настилка за тераса е гранитогрес. Лесно се почиства и издържа на минусови температури.
П.П. 60 м2 тераса? Бих се размазала от кеф ако си имах такава тераса!

# 2
  • Мнения: 215
Ние ще слагаме от тези настилки имитиращи трева, защото ще я правим като градина. Има всякакви видове, но как се подържат нямам идея.  Rolling Eyes

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
гранитогрес - ако не се мокри (че стават едни кофти пързалки)

# 4
  • Мнения: 8 999
Има студоустойчиви гранитогреси, мисля, че са особено подходящи за външна настилка. А и са леко грапави и няма да се пързаляте /ако е влажно/. Гледах в брошура на Практикер.

# 5
  • Мнения: 4 290
Мислим да сложим от грапавият гранитогрес тип мозайка. Нещо такова:

# 6
  • Мнения: 33
Най-подходящ е студоустойчивият гранитогрес  Peace

# 7
  • Марс
  • Мнения: 439
Ние ще слагаме от тези настилки имитиращи трева, защото ще я правим като градина. Има всякакви видове, но как се подържат нямам идея.  Rolling Eyes

И аз мислех за него, но после размислих като се начъчкат между снопчетата после ще е доста трудно за чистене newsm78

# 8
  • Марс
  • Мнения: 439
Има студоустойчиви гранитогреси, мисля, че са особено подходящи за външна настилка. А и са леко грапави и няма да се пързаляте /ако е влажно/. Гледах в брошура на Практикер.

А ще ми кажеш ли каква е цената, че май ще се поузоря с тез квадрати Mr. Green

# 9
  • Мнения: 606
  Само да те предупредя още веднъж след Labrador, за пързалките. Ако е гладък гр-греса става нещо нелепо. Направо неизползваемо при дъжд и сняг.

# 10
  • Марс
  • Мнения: 439
  Само да те предупредя още веднъж след Labrador, за пързалките. Ако е гладък гр-греса става нещо нелепо. Направо неизползваемо при дъжд и сняг.

Да задължително ще се съобразя с двете мнение на Labrador и твоето, че не ми се ще да правя пързалка на малката Rolling Eyes

# 11
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Релефен гранитогрес.

# 12
# 13
  • Мнения: 8 999
Има студоустойчиви гранитогреси, мисля, че са особено подходящи за външна настилка. А и са леко грапави и няма да се пързаляте /ако е влажно/. Гледах в брошура на Практикер.

А ще ми кажеш ли каква е цената, че май ще се поузоря с тез квадрати Mr. Green

Цената ми направи впечатление, защото и аз съм в процес на избор на гранитогрес - тъмно сив /графит/, леко грапав, студоустойчив - 22 лв/кв.м, с шарка на мрамор/гранитогрес /едно такова като нацвъкано от пилета/ - 28 лв./кв.м.
Но, Практикер, разбира се, не е най-добрия магазин за гранитогрес, аз ще продължавам да търся, въпреки че сивият стоеше много благородно.


А, и да добавя - прави разлика между релефен /може да е релефен, но пак да  е полиран и пързалката ти е сигурна/ и грапав.

Общи условия

Активация на акаунт