Относно статия в Розали

  • 4 816
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
http://intimno.rozali.com/tia/p6397.html


Случвало ли се е това и при вас?От заслепение и любов да правите всичко за един мъж.Да изгубите самоуважението си,да осъзнаете това и да не можете да кажете СТОП!

# 1
# 2
  • Мнения: X
Да,дори от вкъщи съм бягала,само и само да отида с него.В по-късен етап два пъти напусках работа,пак заради него,защото работното ми време не го устройваше.Всичко това само заради един и същи мъж.

# 3
  • Мнения: 39
Аз съм затънала до шията в компромиси и нямам представа как да се измъкна.Писна ми  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 990
Да, случвало ми се е и изобщо не се гордея с това.Оказа се ,че въпросния индивид изобщо не го е заслужавал  Crazy Ама пуста му любов  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 161
Не е за гордост,но не е и срамно.

# 6
  • Мнения: 984
Не. Не ми се е случвало - егоистка съм.

# 7
  • Мнения: 2 188
Случвало ми се е. После се мразя.

# 8
  • Мнения: 764
На мен не ми се е случвало,но познавам такива 2-3 жени,които въпреки че бяха отблъсквани и нежелани,накрая се ожениха за желаните от тях мъже.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Слава Богу- не.

# 10
  • Мнения: 1 150
Случвало ми се е. Слава Богу, че се осъзнах на време  Grinning

# 11
  • Мнения: 4 841
Случвало ми се е. Радвам се, че от доста години въпросната връзка е зад гърба ми, и не мога да кажа, че се гордея или срамувам от поведението си - разглеждам го като "грешка на растежа" и отчитам като положителна стъпка "преборването" с тези нагласи. Тоест, узрях, помъдрях  Crazy

# 12
  • Мнения: 281
Случвало ли се е това и при вас?От заслепение и любов да правите всичко за един мъж.Да изгубите самоуважението си,да осъзнаете това и да не можете да кажете СТОП!
Не.

# 13
  • Мнения: 2 196
Веднъж.
Само благодарение на грандиозният ми мързел успях да се спра,преди да съм загубила завинаги уважение към себе си.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 640
Не! Не ме ли обича и аз не мога да го обичам - силно развито чувство за самосъхранение и себеуважение Grinning

Общи условия

Активация на акаунт