Как ще коментирате тази новина от дир.бГ?Майка може ли да направи това?

  • 3 908
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Cry Cry Cry
Горкото... 5 км. е вървяло. Тези "родители" не са хора Close

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 789
От ДИР-а:

http://dnes.dir.bg/2008/02/19/news2681829.html#sepultura

Само на два километра от дома си. Милото.

# 32
  • Мнения: 765
 Просто нямам думи вече. Не ми се мисли. Не ми се коментира, даже. Понякога много се надявам да има Бог.

# 33
# 34
  • Мнения: 47 901
нямам думи, синът ми е на две годинки...да почива в мир малката душичка Praynig
мисля че е крайно време да се вземат мерки за някои части от населението...чуя ли за изгоряло дете, изчезнало дете,осакатено дете, дете в дом,все са циганите...нямам думи, що за хора са...
"Той и 32-годишната майка Таня имат общо 7 деца, но само две живеят с тях. Другите са в домове в Елхово и Стара Загора."цитата е от дир-а
и да, и майка може да го направи, всъщност може и много по- жестоки неща

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По-добре да го беше продал.Тея трябва като кучетата да се кастрират,за да се ограничи раждаемоста.За какво ги раждат като ги оставят като животни да мрат.Много ми е мъчно,горкото дете,дано почива в мир Praynig

# 36
  • Мнения: 4 290
Да почива в мир малката невинна душичка!  Flowers Rose
Нямам думи...

# 37
  • Мнения: 2 759
Кога най-накрая ще почнат да защитават правата на децата и да контролират условията,в които живеят!!!
Трябва спешно да се озапти така нареченото ромско население,дори да се кастрира ,за да престанат да роят деца,които да страдат!Боли ме сърцето,като слушам всеки ден на какви страдания са подложени...
                   Ако условията са детска стая и децата да са непременно щастливи, трябва да кастрираме Африка, част от Азия и Европа... За другите континенти нямам наблюдения.

# 38
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Не мога да спра да плача...
Малката душичка, уплашена, гладна и премръзнала колко е вървяло, за да се прибере при скапаняците...
Как пък никой не го е чул или видял, да го прибере на топличко...

# 39
  • София
  • Мнения: 672
нямам думи....

# 40
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
 Flowers Rose Flowers Rose Дано мъничкото детенце бъде на едно по-красиво и уютно място, далеч по-приятно от тези изверги!

# 41
  • Мнения: 19 272
милото!нека почива в мир!

а как това две годишно детенце ще извърви цели  5 км?

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
а как това две годишно детенце ще извърви цели  5 км?
И мен това ме съмнява... при тези отрицателни температури. Телцето е открито на 2 км. от дома му. Установили са, че е измръзнало. Колко ли е плакало, търсейки дома си и малко топлинка... Cry Бащата заслужава публичен линч Close

# 43
  • Мнения: 2 759
...Телцето е открито на 2 км. от дома му...
                 И то на третия ден. Чудно къде са търсили всички  Thinking.

# 44
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Flowers Rose Flowers Rose Дано мъничкото детенце бъде на едно по-красиво и уютно място, далеч по-приятно от тези изверги!
Sad
все се надявах , да го открия живо и здраво...

Общи условия

Активация на акаунт