- 417

  • 6 466
  • 46
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Донесоха ми едни тестерчета от Израел на тази марка козметика...и много ми харесаха...някоя от вас да дали е ползвала нещо на -417...и има ли ги в България изобщо Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 53
Наскоро ми "пробутаха" рекламна брошура на тази марка козметика. Имат щанд на партера в МОЛ-а на Опълченска и Стамболийски. Става въпрос за козметика със соли от Мъртво море, ако не се лъжа. За повече инфо:
http://www.minus417.com

# 2
  • Мнения: 1 541
....Имат щанд на партера в МОЛ-а на Опълченска и Стамболийски. Става въпрос за козметика със соли от Мъртво море, ако не се лъжа. За повече инфо:
http://www.minus417.com

Щандът им е постоянен там. Не съм ползвала нищо, макар да имам някакви тестери. Само на пробата там още ми се сториха някак.....никакви  Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 7 797
Виждала съм щанда в Мола, но не се бях заглеждала, че е на тези продукти.  Thinking

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз знам, че са са със соли от Мъртво море...извлечени от най-ниската точка на света...стори ми се много добра козметика, имайки предвид лечебните свойства на Мъртво море...въпросът ми беше дали някой е опитвал... Thinking но явно не сте...мерси все пак  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 289
Донесоха ми едни тестерчета от Израел на тази марка козметика...и много ми харесаха...някоя от вас да дали е ползвала нещо на -417...и има ли ги в България изобщо Thinking

Аз в момента ползвам кремчето за околоочния контур. Доволна съм. И цената му е прилична. Ползвала съм и други Израелски продукти /на фирма GIGI/  и определено съм им фен. Ти какво си тествала? Ще се радвам ако дадеш повече info.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Околоочно кремче, крем за лице и няколко маски...и аз останах много доволна...не съм очаквала дори, но определено са доста добри нещата  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
Заинтригувахте ме Crazy
Как са им цените?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Който търси намира Mr. Green разрових се и разбрах, че - 417 е спонсор на конкурсите за красота на агенция Визаж...интересно Thinking
...и тука доколкото разбрах във Варна се предлагала козметиката и то даже на по-добри цени, отколкото в София...интересно обаче къде  newsm78
на мен ми направи впечатление, че за цената си козметиката е доста добра...

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Добре де, какви са им цените, ориентировъчно поне?

# 10
Момичета да ви попитам само във Варна и в София ли я има тази козметика?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Всъщност се оказва, че козметиката се води от класа на Biotherm  Wink
...сега се свързах с дистрибуторите от Варна...крем с витамини за суха кожа излиза около 25 долара, което си е доста приемливо като цена  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 289
Добре де, какви са им цените, ориентировъчно поне?

Това кремче : http://www.minus417.com/len/aecommerce/c2155/10209.php струва 59 лв.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
същото това кремче ми го предлагат на 25 $...много интересно

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
Значи ще ги погледна следващият път като ходя в Мола. Дано да дават мострички Rolling Eyes

# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
mimi34, а ти ползвала ли си го и доволна ли си...всичките тези витамини много ме привличат  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 289
същото това кремче ми го предлагат на 25 $...много интересно

Ами много е изгодно. Следващият път,  ако реша да си купувам нещо мога ли да се възползвам  Wink Може би това е реалната му цена. Аз написах  цена на крема  в Мол-София на Стамболийски.

mimi34, а ти ползвала ли си го и доволна ли си...всичките тези витамини много ме привличат  Peace
Малко по-нагоре съм отговорила.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ооо да...ще направим обща поръчка...аз вече и аз се зарибих по кремчето за суха кожа с витамини...и един лосион за тяло...и една маска за суха кожа с витамини...бе тези витамини направо ме грабнаха  Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Разгледах някои неща от сайта и наистина са доста изкушаващи ooooh!
Задължинелно ще си купя нещо на тази марка! Много се запалих Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Вивиан, като се решиш може да направим нещо заедно  Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Вивиан, като се решиш може да направим нещо заедно  Whistling

Латифа, отнякъде ги поръчваш ли?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ми ще си поръчам от дистрибутора във Варна...цените са доста по приемливи от тези в София...мога да ти пратя каквото искаш...и пак ще си на далавера  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, може, благодаря за предложението  Hug
Ще мина да си взема каталог, за да мога хубаво да си избера нещо и ще се разберем  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Вивиан, нямаш никакви проблеми...когато кажеш съм насреща Laughing   bouquet

# 24
  • Мнения: 451
Имам комплекта за нокти, даже не бях погледнала, че е на тази марка Simple Smile Пилити са хубави, кремът е средна работа, а маслото за нищо не става Simple Smile

# 25
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
ползвала съм подобна марка, с продукти от мъртво море.... за автенти4ност на 6тандовете работеха само израелци..... продуктите носеха бар кода на 6татите....
ползвала съм дневен, но6тен, околоо4ен против торби4ки и подути о4и, маска с глина от мъртво море....
 по4ти от ни6то не съм доволна...
единственото не6то дето 6то годе бива е маската с ботокс ефект...  постига някакъв ефект за няколко дни....

# 26
Проя вявам интерес към козметиката .Някой може ли да ми изпрати телефон на дистрибуторите във Варна.

# 27
  • Мнения: 2 957
Аз ползвам шампоан с минерали от Мъртво море /49/ на тази фирма http://aroma-deadsea.com, но ми ги носят от Израел

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ekaterina.71, ти какви техни продукти си ползвала  Flutter

# 29
Използвала съм продутите за тяло.Много са добри.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз много им се чудя....но ще си поръчам един лосион за тяло няма как  Crazy
мерси   bouquet

# 31
 къде мислиш  да  го поръчаш

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ми от дистрибутора  Flutter

# 33
  • Мнения: 83
zdr.az polzvam krema za hidratantnia krem,i maskata ot morska kal i mnogo sam dovolna.sled kato si naprava maskata liceto mi stava strahottno,kojata mi stava gladka i meka cenata na krema e 56 lv a na maskata 64 lv

# 34
  • Мнения: 3 695
стана ми интересно - записвам се при вас  Laughing
когато имам път към мола ще ги разгледам  Laughing

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 zvetilena, как се ползва тази маска с кал за лице която си ползвала... Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 7 797
Някой знае ли, дали в Мола на Стамболийски дават тестерчета на тази козметика ?

# 37
  • Мнения: 83
,zdravei,maskata ot kal se polzva 1 ili 2 pati sedmi4no,mnogo lesno se pazmazva po kojata na liceto,sedi se dokato zasahne i se mie s hladka voda.koli4estvoto na maskata v parvia moment kato go vidi6 6te ti se struva malko i 4e ne si zaslujava parite ,no az edin flakon go polzvam 2-va meseca,mnogo sam dovolna

# 38
  • Мнения: 630
И на мен ми стана интересно. Ще следя темата с интерес и очаквам още отзиви за козметиката

# 39
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
къде е този дистрибутор във варна newsm78 от него могат ли да се вземат мостри

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 415
zvetilena,много ти благодаря аз си взех едни мострички и ще ги пробвам довечера..  bouquet
...моля те пиши на кирилица, че малко ми е трудно да те чета  Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 289
Някой знае ли, дали в Мола на Стамболийски дават тестерчета на тази козметика ?

Да, дават. Аз съм си взимала от тях.

# 42
  • Мнения: 630
Жоржета, би ли дала координати на представителите във Варна. Аз никъде не намерих информация на български

# 43
  • София
  • Мнения: 7 797
Някой знае ли, дали в Мола на Стамболийски дават тестерчета на тази козметика ?

Да, дават. Аз съм си взимала от тях.

Мерси !    bouquet

# 44
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
благодаря ти jorjeta newsm20

# 45
zdr.az polzvam krema za hidratantnia krem,i maskata ot morska kal i mnogo sam dovolna.sled kato si naprava maskata liceto mi stava strahottno,kojata mi stava gladka i meka cenata na krema e 56 lv a na maskata 64 lv
zvetilena, ти от къде ги купи, защото цената на маската в Мола е по-ниска.

# 46
  • Мнения: 83
ЗДРАВЕЙТЕ,купих си ги от мола но последния път беше към края на януари,може би са намалили цените,но трябва да отида ,че вече ми свършват,а наистина съм доволна,благодаря за информацията,ще отида до там

Общи условия

Активация на акаунт