Помогнете

  • 1 981
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте.Имам нужда от вашата помощ.Случаят е следния:
На 26.01.08 с половинката ми си правихме бебе.Правих си на седмия ден след зачеването тест и беше отрицателен Sad.Но вече 8-9 дни ми закъснява,а корема ме боли както винаги преди цикъл,но 10 пъти по-силно.Никога не ме е болял така-денонощно.Това нормално ли е.Ще отида на гинеколог,но преди да си запиша час просто искам да знам възможно ли е да съм бременна и така силно и дълго да ме боли корема

# 1
  • Мнения: 3 154
Защо си правила тест на 7 ден след зачеването, а сега не си?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Друг тест правила ли си newsm78 Да, възможно е да си бременна и да имаш такива болки. Тест 7 дни след овулация е чисто и просто излишно харчене на пари. Повтори теста; успех Peace

# 3
  • Мнения: 551
Преди да отидеш на преглед си направи още един тест

# 4
  • Мнения: 22
Най-ранният тест е седем дни след зачеването и затова го направих.Аз попринцип имам проблеми с хормоните и затова незнам колко ще е верен теста.

# 5
  • Мнения: 3 154
Това за тест 7 дни след зачеване е рекламна глупост! По това време все още не се е имплантирало, а какво да говорим за нива на ЧХГ, които теста да отчете Tired
Направи си нов тест и иди на лекар.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Най-ранният тест е седем дни след зачеването и затова го направих.Аз попринцип имам проблеми с хормоните и затова незнам колко ще е верен теста.
Няма такъв филм 7 дни след зачеването Stop Какъв проблем с хормоните имаш newsm78  И как така преди две седмици си направила тест без да се съмняваш в евентуалната му достоверност, а сега при такова голямо закъснение се съмняваш newsm78 Нещо пропускам явно Thinking

# 7
  • Мнения: 22
Съмнявам се сигурно защото неискам пак да видя 1 черта.А иначе имам гуша-не от тази голямата,моята не се вижда,но имам.Казаха ми,че имам хашимото,но не е 100 процента сигурно,защото все стигам до някъде с изследванията и попадам на камък.

# 8
  • Мнения: 611
направи тест, достатъчно време е минало , вече трябва да отчете , ако има бременност Hug

# 9
  • Мнения: 22
Така и ще направя-тест и след това гинеколог.Мерси  bouquet

# 10
  • Мнения: 188
Направи тест пак и стискаме палци , а за болките в корема - и аз имах такива и още имам от време на време, но вече не така силни / в средата на 6 месец съм/.УСПЕХ!!!!

# 11
  • Мнения: 22
Добро утро на всички,тази сутрин си направих тест и имаше  EFP newsm44.Сега вече е ред на гинеколога.

# 12
  • Мнения: 2 270
ЧЕСТИТО!  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 765
Честито   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 6 302
Честито Евитка, много се радвам за теб!  Hug желая ти да родиш живо и здраво бебе и много да му се радвате с таткото! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт