Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Животни и домашни любимци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

толкова ми е тъжно,мойто сладурче си отиде.просто да споделя.Сим,толкова ми липсваш..........................................
Цитирай

Много е тъжно, когато вярното ти, обичливо другарче си отиде.
Цитирай

Съжалявам. Прегръдки!
Цитирай

Варна

Много съжалявам, мила! Страшно е тъжно и гадно да загубиш любимеца си Sad Още ми е трудно да прежаля моя глезанчо, дето ми е в подписа... Повече от месец мина, а ми е мъчно за него и ми се ще да можех да го нагушкам както едно време. Прегръщам те.
Цитирай

Пловдив

Съжалявам за тежката ти загуба Sad

Боли, но пък ни остават много спомени за прекрасните моменти, които сме имали щастието да изживеем заедно

Цитирай

в Надежда-та

Sad
Цитирай

Благодаря момичета,толкова ми е празно без нея.

Моста на дъгата ...

Точно досамия рай, от тази му страна, се намира мястото, наречено Моста на дъгата.
Когато умре някоя животинче, което е било привързано към някой измежду нас, то отива при Моста на дъгата. Там има поляни и хълмове за нашите приятели, за да могат те да тичат и играят заедно. Храната, водата и слънчевата светлина са изобилни и нашите приятели се чувстват добре и уютно.

Всички животинки, които са били болни или стари са с възвърнати здраве и жизненост. Тези, които са били наранени или осакатени, са възстановени напълно и са отново силни - точно такива, каквито си ги спомняме в нашите блянове за отминалите дни.

Животинките са щастливи и доволни, с изключение на едно малко нещо – на всички тях им липсва някой много специален човек, когото са оставили.

Те всичките тичат и играят заедно, но идва ден, когато някой внезапно спира и поглежда в далечината. Блестящите очи се втренчват. Страстното тяло потреперва. В един миг то се стрелва от групата, прелитайки през зелените треви, нозете му го носят по-бързо и по-бързо.

Вие сте забелязан и когато вие и вашия приятел най-накрая се срещате, вкопчени в радостна прегръдка, никой вече не може да ви раздели. Целувки на щастие валят върху лицето ви, ръцете ви галят отново обичната глава и вие поглеждате отново в доверчивите очи на вашата животинка, отдавна напуснала вашия живот, но никога не липсвала във вашето сърце.

И тогава минавате под Моста на дъгата.

Заедно завинаги...

« Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 22:25 от БРИана* »
Цитирай

Варна

БРИана*,

Много е красиво това, което си написала Hug Чела съм го преди и го търсих, когато си отиде моето Макси, но не успях да го намеря. Сега го прочетох и пак ревнах. Дано наистина да са на някоя зелена полянка нашите любимци и да играят заедно. Аз вярвам, че е така.
Цитирай

дано наистина да са на по добро място,без болка.
Цитирай

Crying or Very sad
Цитирай

Ботевград

Съжалявам Бри  Crying or Very sad
Върна ме години назад, когато загубих котето си Марин, все едно загубих частица от себе си Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Дано си по-добре вече  Hug
Цитирай

София

Съжалявам.
Запази хубавия спомен за нея.Ако имаш сили си вземи ново.Миналата година си взех ново,след като преди 4 години почина първото ми коте.Сега мога да си спомням спокойно всички весели моменти с нея,без да избягвам с болка от спомена.
Цитирай

newsm45
Цитирай

За сега не ми се мисли за нова.Имам и на двора няколко пуха,сега вечер качвам единия.но никой няма да смени Симонка.
Цитирай

София

Съжалявам, Бри  Crying or Very sad  Hug
Като гледам снимката й ми се доплаква - умирали са ми доста животни (винаги съм имала), но една котка с почти същата физиономия още не мога да прежаля... А минаха 7 години...
Все пак те съветвам да си вземеш друга маца, по възможност без визуална прилика...
За мен беше с две идеи по-леко, тъй като имах и други котки по това време... Липсва ми (май винаги ще ми липсва), но болката от загубата никога не е била "разкъсваща", каквато предполагам е при теб...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора