Масаж с преварен зехтин - докога?

  • 2 403
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 660
С зехтин не съм мазала - е, пробвах два пъти и не видях особена полза - всъщност с нищо не мажех. Към 5-ия месец, което съвпадна и със зимния период, започнах да мажа с А-дерма - имаше слаби прояви на АД.

# 16
  • Мнения: 252
Никога не съм мазала със зехтин. Мажех с бебшко олио до 4 месец.

# 17
  • Мнения: 9 900
със зехтин се маже през по-студените месеци. Зехтинът трябва да е проверен, не знам кой се води хубав на бг пазар.
Аз също видях по-добра кожа, като спрях да го къпя всяка вечер Simple Smile

# 18
  • Мнения: 46 484
не го къпи всяка ве4ер и няма да има нужда да го мажеШ с ниЩо  Grinning

Точно  Peace
Малките бебета са с кожа податлива на изсушаване, затова се къпят през 1-2 дена.
Разреждането води до чудеса (личен опит с моето дете, по съвет на педиатръра Peace)

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Ползвах преварен зехтин 2-3 месеца и после минах на Бюбхен.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз не съм я масажирала със зехтин. След баня си използвам бебешка козметика, откакто се е родила

# 21
  • София
  • Мнения: 7 019
До 3-ят месец мажех с преварен на водна баня 100% студено пресован зехтин. Не съм имала проблеми.

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Мажех го със зехтин до към месец- месец и половина. След това минахме на лосиона за тяло на Себамед.

# 23
  • Мнения: 724
Никога не съм ползвала зехтин мажа само с Мустела и няма никакъв проблем.

# 24
  • Мнения: 1 372
Според мен преварения зехтин е най - добрия избор, друг е въпроса до колко ще случиш на качествен! Ако имаш възможност вземай някой по- скъп и от "Метро" например / все пак има някаква гаранция за качество, защото тестват партидите/. Аз самата съм с много чувствителна кожа и правя алергии от много видове медицинска козметика. При посещение на дерматолог ми бе препоръчано да нанасям преварен зехтин върху кожата на лицето си и в действителност от тогава не съм получавала петна и обриви. Смени сапунчето и евентуално марката зехтин, който ползваш.

# 25
  • Мнения: 9 973
аз мажа още,мисля поне още месец..........

# 26
  • Мнения: 1 049
Никога не сьм мазала с каквото и да е, използвах специален бебешки продукт за баня с овлажняващ ефект и мазането след това беше ненужно...  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 553
Мазах я с преварен зехтин сигурно до към годинка и оттогава само с медицинска детска козметика.

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Никога не съм ползвала цехтин или мас.
Масажи правех, докато стана по- подвижно детето, когато започна да се изправя и да пълзи( 5-6 месец)

Общи условия

Активация на акаунт