Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

София

Купих си като пълен балък едно "червило" , което "моментално" ти уплътнява устните. Дори не е точно червило , а нещо като мехлем и една тубичка като ФДТ. Абе луда работа, дадох сума пари, а ефект НЯМА, дори на обикновен силикон за устни.
Та не си купувайте! Peace
Цитирай

под голямата лоза

...Та не си купувайте! Peace
Добре. Няма Whistling
Цитирай

Варна

Ами кажи поне какво да не купуваме  Mr. Green
На тебе какви ти бяха очакванията? Ако беше така хирурзите щяха да умрат от глад  35

hahaha
Цитирай

На тебе какви ти бяха очакванията? Ако беше така хирурзите щяха да умрат от глад  35

hahaha

обещавам..... Laughing
Цитирай

София

На тебе какви ти бяха очакванията? Ако беше така хирурзите щяха да умрат от глад
  35

Добър въпрос - очаквах като си купувам за почти за 60 лева червило да има дори минимален ефект на плътност!

Признавам си, че постъпих глупаво, ама чак толкова смешно нещо не виждам Laughing

А иначе е ето това
Цитирай

на изток от рая

Жалко ,че си се разочаровала.Аз затова не вярвам на "незабавнен ефект","300% обем","супер блясък" и др. глупости с който ни пълнят главите от рекламите.
Цитирай

Мерси,че сподели. Peace
Тези дни го гледах в Блик и се чудих дали да си го взема. Naughty
Цитирай

Варна

Признавам си, че постъпих глупаво, ама чак толкова смешно нещо не виждам Laughing

Смешно ми стана наистина, защото и аз като теб съм купувала неща които обещават големи ефекти, а в крайна сметка няма такива. После само така си стоят, защото не само , че го няма ефекта ами и ми стоят ужасно  Sick . Последния продукт беше едно червило на лореал. Ама нищо за урок ще ми е. Иначе към теб - нищо лично   bouquet
Цитирай

София

Мерси,че сподели. Peace
Тези дни го гледах в Блик и се чудих дали да си го взема. Naughty

Да , от Блик го гупих.
Поне да блестеше!  Wink А то нищо, та нищо
Цитирай

София

Всички имаме такива разочарования. Wink
И да не отварям нова тема,да питам в тази.Има ли въобще такъв силикон,който наистина да придава по-голям обем на устните?Поне по-плътен вид да им придава.То е ясно,че няма как с един силикон да станат устните като на Джоли. Very Happy
Цитирай

София

Пълна измама.Силикон има, ама ако е в тях.
Цитирай

Пловдив

по принцип съм чувала,че съществува такава козметика,леко да ти се увеличат устните за един ден,но тази козметика е безбожно скъпа,не съм наясно точно на каква основа е ,не мога да ви обясня точно.
ама като се замисля те нашите хирурзи правят устни за един ден с х.киселина,като лъжат че ще трае 1-2 години 35 35
Цитирай

София

ама като се замисля те нашите хирурзи правят устни за един ден с х.киселина,като лъжат че ще трае 1-2 години 35 35
Е ти ми разби всички фантазии...как за един ден? ooooh!
Цитирай

...au bord de la mer

Бианkа , ако на аватара е твоята снимка, така като гледам нямаш никаква нужда да си правиш по-обемни устните . Те са ти хубави.
Цитирай

София

Бианkа , ако на аватара е твоята снимка, така като гледам нямаш никаква нужда да си правиш по-обемни устните . Те са ти хубави.
На аватара ми е Никол Шерцингер. Wink
 Моята уста е подобна,но напоследък имам усещането,че някак и липсва плътност.И за това ми се ще да си взема някакъв силикон или гланц,който леко да придава визуална плътност на устните.Имам спомен,че Диор имаха подобен силикон,но може и да се бъркам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора