Дюканските теми на брой летят, а килцата бързо се топят - 80 тема

  • 26 370
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 397
абе хора кантара не мърдааааааааааа!!!!!обаче ще изкарам 10 дена каквото ще да става...
10 дни ударен се правят под лекарско наблюдение!  Naughty Ти под такова ли си? Голямото сваляне е до петия. След това до седмия може да падне още малко, но в никакъв случай от петия до десетия няма да има резултат като от първия до петия.

Мамс, мерси!  Hug
Цвети и Волна, благодаря и на вас.  Hug Аз напоследък много спокойно го давам, знам че ще видя лесно шестичката, но големият зор ще е точно преди да сложа нулата зад нея.  Laughing

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 10:33 от Abrakadabra

# 61
  • Мнения: 819
Добро утро!
http://www.vbox7.com/play:8a429681
Един бърз въпрос към момичетата с мигрена - моята съседка дюканка страда от това и пита другите как се справят с проблема!

  Боби, аз не разбрах,съседката ти по принцип страда от заболяването мигрена,или главоболието и е следствие на режима? newsm78 Защото и лечението е различно при двете.

Цвети Hug мога да ти пратя книжката ако искаш.

# 62
Добро утро и от мен

ВЕЩИ и на мен ми липсва първата страничка.  Знам че има доста хора които не четат а направо питат....но има и такива които хубаво изчитат всичко и след това се вклучват в форума.(като мен....аз ви четох 2 седмици преди да се включа и много ми помогнахте) а и такива които само четат без да вземат участие .
Заковала съм 50 кг, но се надявам скоро да видя 4-ката.....пустите му 2-3 последни са наи-трудни.

Някой ще ми каже ли за тази среща в Ст. загора....всички ли може да се включат????? ще се радвам да се запознаем.
Ухапан...застоя е нормален, пак ще трагне надолу но с по-бавни темпове......и браво за постигнатите резултати до сега.
Мonnn аз не мисля че парафина е опасен, ползвам го за салати, сосове, а и цяла бременност го пих по лекарско предписание.....така че ти решаваш.   и споко...ще се разхлабят дънките  та чак ще трябва да ги сменяш......само бади постоянна

приятен ден на всички Дами пожелавам

# 63
  • Мнения: 111
мили мами
днес е няшият втори ден - мина първия
ЕЕЕЕЕЕ да ви кажа днес сутринта се чувствам зле- нямам сили да стана , нещо все едно съм изтощена, краката ме болят , суха ми устата.....
Не мога да облека малкия за услата и да изпратя тати и да ме сложа дюканското меню в чантичка- ноооооооо слад като детето на 2,7 не изпи добре сирапа за кашлица и после изсипа гърнето  Rolling Eyes  явно тр да стана .....
И ОЩЕ ПОВЕЧЕ ТАТИ КАТО СЕ ПРЕТЕГЛИ----------- СВАЛИЛ Е ПОВЕЧЕ ОТ 2 КГ
ВЧЕРА КАТО ПОЧНАХМЕ БЕШЕ 85,60 С ПАНТАЛОНА - АЙДЕ БЕЗ НЕГО 85 А ДНЕС Е
83,100  Joy Joy Joy smile3501 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44 rotfImao rotfImao
 ТА СТАНАХ И АЗ АМА АЗ СЪМ САМО С - 400 ГР НАДОЛУ
НО МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА НЕГО

та сега ме боли една глава и съм една задъхана и ме тегли надолу
ще пия солпадеин - надявам се да ми мине
че и детето второ тр да водя на консултация към 4 ............

ЖЕЛАЯ  ВИ ОГРАМЕН УСПЕХ И ВЯРА , ЧЕ ЩЕ ОТСЛАБНЕТЕ !!!!
И НА МЕН УСПЕХ СЪЩО!  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 210
Мише, къде се губиш? newsm78
Много ти  Hug Hug
да не стане грешка - за мен ли се отнася
А пиша няколко поста, защото просто забравям
извинявам се за което
Пиша рядко , защото вчера почивах и не успях да стигна до комп.
а пък днес виж какво стана...
ще си взема поука Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 65
  • Мнения: 192
Здравейте, момичета!
Вещи  bouquet , ама сега мойто скромно ново минусче няма да го има на страницата на славата Cry /на първа/......  Wink
А и от там се ориентирах кой - кой е дет се вика.... по старшинство  Tired
Все пак ти си шерифът - ти решаваш  Peace

# 66
  • Мнения: 200
мерси за отговорите,  Hugколкото за десете дена аз мисля да ги изкарам защото се чувствам много добре за разлика от първите три дни когато лягах и ставах с главоболие

# 67
  • София
  • Мнения: 2 245
Мише, къде се губиш? newsm78
Много ти  Hug Hug

Мноог бачкане Мишле... нямам време за нищо...  Crossing Arms
Ти как си?  Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 819
да не стане грешка - за мен ли се отнася

 За Михаела 77 мисля,че става въпрос.

А пиша няколко поста, защото просто забравям
извинявам се за което

 На пуснатия вече пост,има опция РЕДАКТИРАЙ,спокойно действаш от там,и пишеш каквото си забравила. Peace

Вещи  bouquet , ама сега мойто скромно ново минусче няма да го има на страницата на славата Cry /на първа/......  Wink

 Минусите на първа страница са ни най-малкия проблем.Големия е,че при този хубав първи пост,където е обяснено и разказано всичко за режима,много малко хора си правят труда дори да го погледнат,което е по-важно от листата с постигнатите резултати.Лично мнение.

# 69
Здравейте Милички Дюканки   newsm51

Вещи  newsm51 newsm51 newsm51 както винаги невероятна нова темичка и снимките са страхотни , миличкото пале  smile3532

Вещи за информацииката и на мен ми липсва да повторя всички 100 човека преди мен, но се е много полезна и аз преди да започна диетата само четох и е много полезна, така няма дяа може да се казва прочети първата страница Simple Smile))

днес сутринта кантара показа 63.50 и съм много доволна от днес съм на П и дано станат 63  Whistling

 Hug  Hug  Hug за всички ви

И честито на тези със свалените килограми и всички които имат повод да празнуват   bouquet

# 70
  • Мнения: 209
Диди, и аз така се чувствах в началото, без сили, но явно е докато свикне организма. Всичко ще си дойде на мястото. Само вярвай и бъди упорита.
Поздравления на мъжа ти за свалените килограми. Ех, да можехме и ние така бързо като тях да сваляме, щеше да е супер.
Имам и аз един въпрос - от неделя ме боли кръста, имам чувството, че са бъбреците. Дали е възможно нещо от режима да ме болят? Ще отида на лекар, но питам дали някой е имал същите признаци?
Успех, мили момичета и момчета! Ще ги махнем тези килограми, ще видите...     newsm10

# 71
  • Мнения: 617
абе знам че само под лекарско наблюдение ама аз реших понеже нямам проблеми пък и пия много течности да се пробвам.ама нещо много взе да ме боли главата та май ще прекратявам и довечера ще си направя една хубава пържолчица с една още по-хубава зелена салатчица с риба тон.ма как го измислих бързо!!!и почвам 5 на 5.то май най-ефикасно ще излезе?!  

# 72
  • Мнения: 192
 :hug:Volna peperudka , това е шегичка с намигване.....Ясно ми е каква е идеята на Вещи....  Но, си е стимулиращо да видиш дамите с каква воля са преборили ненужните кг....    Peace
Да уточня:  не говоря за моите кг.

# 73
  • Мнения: 91
Здравейте!Как сте днес,надявам се добре!
Вещи,Кукумявка,Джинджари благодаря за труда за новата темичка!И на мен ми липсва първата страничка...   bouquet
Зелено човече и аз стискам палци за детенце! Praynig
Катяджин направо ми стопли деня с поста ти от снощи за децата на 60,70 ,80 години!   Heart Eyes
Славе дано бързо се оправяш!  Peace
За течния парафин мисля, че никой няма да го препоръчва ако е толкова опасен , аз си го ползвам и хич не се притеснявам!  Thinking
Да ви се похваля накрая, вчера свърших с МЦ и днес кантара отчете 66, 500 кг! Много съм щастлива!
Лек и отслабващ ден на всички!

# 74
  • Мнения: 819
  Тотуния браво   bouquet .

 
:hug:Volna peperudka , това е шегичка с намигване.....Ясно ми е каква е идеята на Вещи....  Но, си е стимулиращо да видиш дамите с каква воля са преборили ненужните кг....    Peace
Да уточня:  не говоря за моите кг.

 Ясно ми е Сецилия,че ти се шегуваш.Вярно е също така,че като видиш таблицата със преборени килограми, е още по-стимулиращо,но да гледаш готовите резултати, а да не си направиш труда да прочетеш пет реда,преди да зададеш глупав и многократно поставян въпрос.... newsm78 ooooh!(не визирам теб,а говоря по принцип)

 Жозефинс
страхотен резултат.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт