Дормикинд-има ли ефект?

  • 16 634
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Здравейте, пуснах търсачката, но се оказа, че една мама преди мен е питала за Дормикинд, но никой не и е отговорил.Е, хайде никой ли не го е давал? Интересувам се, за да знам да го купувам ли въобще.

# 1
  • Мнения: 332
аз ги давах,но само 2 дена и ги спрях така 4е не мога да кажа дали имат ефект.Ползвала съм от същата серия за колики-без успех,но всяко дете е разли4но.

# 2
Здравей,моето дете е на 1г.и 1 месец откакто е родена нощно време спи много неспокойно на всеки 1-2ч  се буди!Кошмар за мен и баща й  Sad
От една седмица и давам дормикинд според мен е доста по спокойна не че спи по цяла нощ,но мисля че той е причината за сегашното й състояние.Но,всяко дете е различно!
Успех newsm10

# 3
rvatova, аз давах 1 седмица и имаше подобрение вместо на 2 часа започна да се буди 2 пъти нощем. Но на 8-я ден започна силно да му тече кръв от носа и аз се уплаших и ги спрях. На хомеопатичните лек. не са изследвани страничните ефекти и за това казват, че няма такива. Но всеки организъм е различен.

# 4
  • Мнения: 676
Защото аз все пак купих и от вчера му давам и не виждам подобрение да питам - забелязахте ли откога след като започнахте да го давате се видя ефекта от него?

# 5
az ot dosta vreme davam na moeto dete.be6e na 3 mes a sega e na 1g i 2 mes.mnogo sum dovolna ot nego.moeto dete postoqnno pla4e6e i neiska6e da spi ot maluk,no ot kakto mu davam dormikind ve4e e mn spokoen i si spi bez problem.

# 6
iskam da vi popitam kak davate dormikinda za6toto pri men e bez efekt.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 36
Аз давах дормикинд разтворено с вода един ден, но тъй като през нощта пак се събуди както обикновено реших, че няма смисъл да го товаря с хапчета пък дори и да са хомеопатични.

# 8
  • Мнения: 305
аз съм давала на моят син Имунокинд и Дентокинд,а сега на дъщеря ми давам Ентерокинд-всичките са от една серия хомеопатични продукти и съм много доволна. Хомеопатичните продукти не действат веднага , а с натрупване в организма, затова трябва да минат няколко дена.Няма да стане с магическа пръчица.А относно дозировката мисля че е 3 Х 1 т.,но в листовката трябва да пеше много точно как се дават.Може да се разтвори с малко вода. Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 426
Давах го но не бях доволно не действаше

Общи условия

Активация на акаунт