Щори или пердета за хола?

  • 7 833
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 292
Харесвам щорите, но в дневната смятам да сложа перде (даже вече го поръчах). Но след като смятате да ползвате стаята за спалня, щората е по-удачен вариант, според мен. Ако все пак не ви хареса, след време винаги може да сложите и перде.  Grinning

# 31
  • Мнения: 132
Аз пък навсякъде имам хоризонтални щори и завеси.

# 32
  • Мнения: 4 371
Харесвам пердета, създават ми уют.
В старата къща бяхме със светли и тъмни пердета. Дразнеха ме и когато се преместихме сложихме щори и пердета(светли). Сега съжалявам. Мразя ги, трудно се чистят, хоризонтални са.
Като се преместим, отново ще си взема тъмни и светли перденца Simple Smile

# 33
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 383
Нашият хол е с щори и пердета. снимка да видите   

# 34
  • На село
  • Мнения: 873
Нашият хол също е (ще бъде след 1 месец) хол-спалня. Ще сложа тънки и дебели пердета - по-уютно и елегантно ми изглежда, макар че много ми харесват римски, плисе и тип "японска стена" щори. Всъщност нещото, което ми притеснява при тези типове щори е, че когато са вдигнати през деня (а аз държа да влиза максимално светлина, т.е. да са вдигнати съвсем до горе), прозорецът ще ми изглежда като подготвен за миене.

# 35
  • Мнения: 187
И аз съм за пердетата,поне ме мен ми създават по- уютна обстановка.

# 36
  • Мнения: 2 926
Не съм фен на пердетата,предпочитам щори.

# 37
  • Мнения: 1 427
Хоризонтални щори в ярки цветове,съобразно интериора -моите ще са оранжеви. Само със щори може да се регулира степента на осветеност. Дневната ни е югоизточна и лятото ако сме с пердета живи ще се опечем. А за мрачните зимни дни при отворено положение имат по-добра пропускливост на светлина от пердетата. Ако цвета е съобразен с цвета на стените и мебелите,е доста уютно и не се усеща като в офис. Надявам се скоро да ги монтираме и да мога да кача снимки.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
В момента сме с тънки  и  плътни пердета.
В новата къща съм решила твърдо римски  щори -прозореца в хола е панорамен и е дълъг 3 метра, мисля, че ще стои добре  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 274
http://www.hgtv.com/hgtv/decorating/article/0,,HGTV_3545_2048403,00.html
Полезно нещо, ако се чудите какви точно щори да сложите.

# 40
  • Мнения: 7 263
И двете!
Понеже хола ми е южен, просто няма начин да се мине без щори. Иначе аз харесвам тънки пердета от органза и затова направих именно тази комбинация. Външни щори и вътре тъничко перде от органза, за да е красиво.

# 41
  • Мнения: 1 120
Вертикални щори. Не изискват никакви грижи- антистатични са , не събират прах.

Общи условия

Активация на акаунт