Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 фев. 2008, 10:45 ч.

Кой лекар да избера?

• 670
  • 3
  •   1
Отговори
Момичета моля Ви за мнение кой лекар да избера- Препоръчаха ми д-р Стаменов и д-р Владимиров, но не знам кой от двамата е по-добрия.
Имах срастване на едната тръба и досега са ми правени  2 лапароскопии в Майчин дом.

# 1
  • София
И двамата са много добри. При д-р Стаменов обаче се чака доста, около година, при д-р Владимиров може би месец, два.

# 2
  • Sofia
Аз лично ходя при д-р Стаменов, но чаках за този час 8 месеца,  а сега чакам за лапароскопия 5 месеца. Ако знаех, че ще бъде така, щях да избера д-р Владимиров, но вече няма връщане. Това че д-р Стаменов има повече пациенти, не означава че е най-добрия, едни жени са успели при него, други при друг лекар. Така че ти сама решаваш! Успех!  bouquet

# 3
Аз ходя при д-р Владимиров и мисля, че е страхотен професионалист. Чувала съм същото и за д-р Стаменов, и аз мисля, че при д-р Владимиров може да си запишеш по ранен час, аз чаках един месец, сега се подготвям за ин витро при него.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт