Слънцезащитен крем за бебе.

  • 4 061
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 833
Какъв слънцезащитен крем за деца сте ползвали и доволни ли сте от него? Ще ходим на плланина и се чудя какъв крем да взема?

# 1
  • Мнения: 8 999
Слънцезащитен на Бюбхен, много бях доволна. Има с много висок фактор, аз използвах 30.

# 2
  • Мнения: 132
На Мустела с фактор 50 и минерали много съм доволна, цената е висока но се слага по-малко и ще ти стигне за доста време.

# 3
  • Мнения: 237
Еуцерин за деца, много съм доволна!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 336
Ползвах на Чико миналото лято, останах доволна  Peace

# 5
  • Мнения: 706
за планина най-добре -фактор 100,аз ползвам такъв на Bioderma.

# 6
  • Мнения: 1 155
Мустела, най-високия фактор Peace

# 7
  • Мнения: 4 784
Бебешки на Гарние, фактор 25. Много съм доволна.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Ползвала съм на Бюбхен с баткото и бях доволна, това лято пак ще взема такъв  Peace

# 9
  • Мнения: 700
 На Чико ползвах миналата година,но не бях доволна,защото много трудно се нанася.Сега ползвам на Клоран.Доволна съм,много леко се маже.

# 10
  • Мнения: 258
На Мустела с фактор 50 и минерали много съм доволна, цената е висока но се слага по-малко и ще ти стигне за доста време.

ползвахме същия крем, но тъй като е с много голям фактор, като че ли е по-подходящ за лятото  Thinking
Освен това, недостатък му е трудното размазване и след тома отмиване - все едно си намазала детето с цимент  Rolling Eyes
Като защита еначе е супер  Peace

# 11
  • Мнения: 28
Mустела с фактор 50. Много е гъст и стига за дълго време. За бебето(2 месеца) ползвам Мустела, а за каката(2 г. и 2 месеца) - Авен 40 фактор.

# 12
  • Мнения: 27 524
Мустела.

# 13
  • Мнения: 5 393
Слънцезащитен на Бюбхен, много бях доволна. Има с много висок фактор, аз използвах 30.

И аз съм много доволна от този крем. На морето мажех Иво с него, същия фактор, стояхме по цял ден на плажа и изобщо не изгоря.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Миналата година ползвах на Чико,но наистина трудно се нанася.Тази година мисля и аз Мустела да и взема Peace

Общи условия

Активация на акаунт