Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Искам да задам въпрос на майките с опит коя е за предпочитане държавната или частната детска кухня ? И ако може да  ми пратите телефони или сайтове на частните! Wink
Цитирай

София

Ами много зависи от конкретната частна или държавна кухня.Неможе да се говори за кухните като цяло,защото една е добра,друга не.А и зависи и самото дете коя ще хареса.Сайтовете на всички частни кухни в София са в Библиотеката,намери ги.
Цитирай

плевен

Нчма значение дали е частна или държавна, важното е да има редовен контрол от ХЕИ.
Цитирай

София

Детски кухни "Ози"

Детски кухни "Junior Menu"

Детска кухня "Хер Бебе"

Кухнята на мама Люси

Цитирай

София

Всичко е относително. Аз вземах държавна и беше прекрасна.
Цитирай

В Сънландия

Взимам само то частна Very Happy намира се на първият етаж в къщата ми Wink забележки досега не съм имала Peaceвсичко е повече от добро Peace
Цитирай

софия

Важното е коя ще хареса детето. Аз взимам от  Ози, удобно ми е, че е с доставка и малката излапва всичко (с малки изключения де)
Цитирай

софия

Много благодаря за мненията, но искам да попитам дали някой знае кухня с доставка по домовете, защотото звънях на две вече и ми отказаха, кварталът бил много далече, става въпрос за "Орландовци". Thinking
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Лично аз т.е. малкия е по-доволен от частната ДК  Peace като количество и качество ми се вижда по-добре  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.