Ниско прилежаща плацента/превия/ за Бургас

  • 1 007
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте мами вчера бях на лекар  и ми казаха че плацентата ми е ниско долу разположена но все още имало шанс да се качи по нагоре сега съм в 24 г.с. но много се притеснявам защото в 4 месец прокървих и лежах в болница 1 седмица а сега ако не се дигне плацентата докторката ми каза че може да е плацента превия и в този случяй трябва операция и ако се наложи към кой доктор да се обърна за секцио  в Бургас  или да ходя в Варна в Майчин дом . Моля Ви дайте ми съвет!!! baby_neutral newsm78

# 1
  • Мнения: 1 685
ох мила в бургас не знам да има добри специалисти Tiredдано повече мами от бургас да се включат и да ти препоръчат някой добър.ти не се притеснявай  бъди спокойна и всичко ще е наред Hugлеко бременеене и здраво бебче Hug

# 2
  • Мнения: 164
Здравей и от мен. Моята гинеколожка беше д-р Мърмърова, много добър специалист, обаче незнам дали може да ти помогне. Ако искаш отиди при нея на преглед, наистина е добра и много добре обяснява. А защо си избрала Майчин дом - Варна???? В АГ клиника Варна също има добри специалисти, лично аз раждах при д-р Танев и съм много доволна. Леко бременеене и успех.



Кристиян е роден на 10.09.2007 г.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Аз раждах нормално при Дорийска, незнам как е за операции, но всички моипознати на които им се налагаше секцио родиха при Лазарова.Тя е доста грубичка на моменти, но е много добър специалист. Чувала съм да я наричат д-р Хаус в женски дрехи  Laughing Но аз също бих я избрала за операция  Peace
Успех, лека бременност, леко раждане и най-вече едно здраво бебче   bouquet

# 4
  • Мнения: 411
vili3006,Ще ти дам съвет от чисто сърце - НЕ се оставяй в ръцете на бургаските лекари,моля те!
Отиди до Сливен в АГ "Ева",там ще ти помогнат! Hug

# 5
  • Мнения: 164
vili3006,Ще ти дам съвет от чисто сърце - НЕ се оставяй в ръцете на бургаските лекари,моля те!
Отиди до Сливен в АГ "Ева",там ще ти помогнат! Hug

Здравей пак от мен...Аз съм на същото мнение - не оставяй в Бургас за раждане ... Относно д-р Лазарова искам да ти кажа че отношението и е отвратително, дори и да си нейн пациент .. Има много теми относно нея - НЕ ТИ Я ПРЕПОРЪЧВАМ, а относно колко е добра - била е добра, вече е много продажна ... Успех

# 6
  • Мнения: 814
 Както са ти казали момичетата БЯГАЙ ДАЛЕЧ ОТ БУРГАС. Аз раждах във Варна(в Майчин дом) и останах много доволна Peace.

Общи условия

Активация на акаунт