Споделете 50

  • 22 129
  • 1 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
10 дни не съм пил, да. Без майтап.
Къде са ми отговорите на другите въпроси?

# 16
  • Мнения: 17 407
Ех, Анджи, теб са те пипали, а на мен ми бучкаха химикали в косата(без да усетя, поради голямото количество коса). Туй дали е било свалка...не го помня кой беше, ама още ме мъчи тоз въпрос Mr. Green
Нищо не казвате за предстоящия 8-ми март, дами.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Остарявали били, чувствали се били ужасно. Лигни.
Може тема "Истерията на първата бръчка - начини за преглъщане и подминаване"  - нали сме земни все пак.
Няма проблем Grinning

Ако е нейде из архива, ще ти услужа с моята тема отпреди 2-3 години в КМ, с драматично заглавие "Бръчка!"
Толкова се изненадах да видя, че имам, че изревах. Сега имам повече и по-дълбоки, чудо голямо. Пак ми викат момиченце. То 'момиченцето' не е в годините по паспорт.

# 18
  • Мнения: 765
Споделям, че утре съм на изпит - листовки пред ДАИ. Споделям, че всеки може да бъде скъсан на кормуване, обаче ако ме скъсат на малоумните им листовки ще призная , че аз не съм по-умна не само от всяко хлапе, но и от всеки по принцип. Благодаря, олекна ми.

# 19
  • Мнения: 3 405
Пишете и фемилито на Джолито, моля, че страничен наблюдател би добил грешна представа. А знаете, че този форум се чете и от такива, които не пишат.

Дренка, така искам да имам буйна, дълга, къдрава коса Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Аз имам да изказвам още наблюдения над хорската природа, повече от десет дена не съм пускала компютър и съм събрала мят'рял. Да пиша ли? Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 1 992
Дренке, какво за 8-ми март? Потрай малко, ще завалят теми. "На 8-ми март, къде?" ;"Какво ви подари милото?"; "Помооощ! Какво да ми подари мъжо за 8-ми март"

# 22
  • Мнения: 677
Дяволино, притесняват те слуховете за връзка с мен?!

# 23
  • Мнения: 984
Барабалекс, стискам палци. Жалко, че не можеш да гаврътнеш едно малко за отскок. Laughing

Тони С. - имам три сърца. Бабите са от Кубинската тема. Моля.

А за бръчките искам да кажа, че първата, трета и петата съм ги пропуснала. Но и на мен ми казват не "виж жената", а "виж момичето" - понякога. Grinning

Янтре така хубаво си го написала, че ми се дощя да повърна като си го представих натюр. Давай интересно е.

# 24
  • Мнения: 3 405
А на 9 март - "Съвпаднаха ли очакванията ви за празничната осмомартенска вечер с действителността?"

Криста, нищо не направих с кейгенератора, не можах да разбера от къде да си генерирам код за оторизация (май), последния такъв, който е нужен.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Бръчки нЕАм, но много сълзливи редове мога да напиша за първите бели коси. При мен дойдоха на 23. Ген. Страдах, че вече няма да мога да вея прекрасните си коси с естествен, убийствен черен цвят. После се оказа, че Л`Ореал го имат в каталога.

# 26
  • Мнения: 17 407
Янтре, пиши!
криста, притесних се, да не би да остане някоя жена без цвете, без почерпка "по женски". ТАкива неща....
Анджи, не ти трябва! Аз пък искам права, много, много права. За да мога да я подстрижа на каре, още по- къса и всякак.
барабалекс, успех!

# 27
  • Мнения: 503
Пиши, Янтре. Само да не е за болести, че сме се събрали отбор хипохондрици, както се изясни вчера.

# 28
  • Мнения: 677
Дяволино, притесняват те слуховете за връзка с мен?!

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хай, пийпъл.

Навън толкова ли е студено колкото изглежда или повече, щото ще излизам със съвършено мокра коса?

Бай пийпъл. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт