за рибеното пюре

  • 1 568
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
здравейте,искам да ви попитам от кога дадохте от рибените пюрета на вашите бебчовци.Бебо е на почти 9 месеца,захранен е от 4ия месец със зеленчуково пюре,сега му давам месни всякакви,зеленчукови,супички,сосчета и т.н МЕРСИ предварително    bouquet 

# 1
  • по света
  • Мнения: 1 587
Около 10 месеца,но не се хареса изобщо.

# 2
  • Мнения: 9 814
На 8 месеца и стана любимото ни пюро.

# 3
  • Мнения: 1 367
Не помня точно,но май около 9-10 месец пробвах бяла риба със зеленчуци на Ганчев.Не я хареса,въпреки,че иначе яде пюретата на Ганчев.Лекарката ми каза да не бързам с рибата,защото имала не помня какви белтъци беше...и било още рано.Така или иначе повече не съм предлагала.

# 4
  • Мнения: 523
На 7-8 месечна вузраст започнах да давам рибните пюрета на Ганчев ина двете си деца . Много ги харесжат ,наистина се радвам,че не сум ималапроблеми , защото са много полезни . Laughing Laughing Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 504
Рибата е силен алерген. Педито препоръча след 11я месец ..

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На 11 месеца. Не беше очарована

# 7
  • Мнения: 27 524
След 8-ми може. Оттогава ги и яде синът ми. Не ги топля обаче, замирисват гадно. Само добавям малко зехтин.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 089
пробвах към годинка, но и до ден днешен не иска и да помирише никаква риба....

# 9
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз пробвах към 8 месец да дам рибено пюре,купик на Семпер сьомга с картофи
Направо се разтресе и го повърна.Повече не предложих Wink
Странното е,че на бурканчето пишеше,че е за над 4(?)месеца,а и аз знам,че е силен алерген
рибата,и е доста раничко на 4 м.

# 10
  • Мнения: 27 524
Странното е,че на бурканчето пишеше,че е за над 4(?)

Определено е хипер раничко. Но Семпер... да не би на преведения етикет да е пишело 4-ти или на оригиналът?  Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 2 296
На оригинала беше,отделно квадратче на самия етикет,като на Хипп,както са отбелязани месеците.
Бурканчето беше от малките(125гр.),аз затова го взех, за захранване,може пък и самата комбинация да не му е харесала?!
А каката ядеше риба от 7 месечна,тогава не ми се струваше рано,но сега бих се замислила.

# 12
  • Мнения: 27 524
На оригинала беше,отделно квадратче на самия етикет,като на Хипп,както са отбелязани месеците.
Бурканчето беше от малките(125гр

Много странно. Даже подсъдно  ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 079
На 11 месеца и го хареса. Laughing

# 14
  • Мнения: 4 111
Аз му дадох на Никулден  Mr. Green , беше на 10 месеца и няколко дни.
Беше пюре на Нестле, мисля че пишеше над 8 месеца, но не съм много сигурна.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт