Писани яйца и козунак в страната на галите(FR-12)

  • 19 108
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 241
Да, и аз я видях Simple Smile
Май знаят за някои неща повече от мен Wink

# 76
  • Мнения: 1 909
Ох, Мише, къде ги изнамери! Да вземем да им направим отделен департамент към нашата тема ли? Joy

# 77
  • Мнения: X
Не, ще вземем много да ги приземим като видят френската реалност през нашите очи. Нека мечтаят- френска романтика, ех.

# 78
  • Мнения: 545
Не, ще вземем много да ги приземим като видят френската реалност през нашите очи. Нека мечтаят- френска романтика, ех.

Попрочетох малко. Мисля, че те са на друга вълна. По-малко житейска, повече културна, духовна, артистична, кулинарна..

Има едно мнение, че парижкото метро не се използвало от истински французи, а само от пришълци.. Явно момичето е било зашеметено от всеобразното население на метрополита Париж. Милиони са французите, които го ползват на ден, за да отидат на работа.

Топлата миризма на парижкото метро е уникална..не мисля, че мога да я сбъркам с нещо друго.. Mr. Green Но не ми и липсва.
Липсва ми гран-крем на тераса на репюблик  Wink

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 17:05 от cleoven

# 79
  • Мнения: 1 909
Да бе, като се зачетох, чак и на мен ми се прииска да отида във Франция - тази, която си представят, де Grinning 

# 80
  • Мнения: X
Сладки са, да. Хареса ми да погледна Франция през техните очи. Едно е да си турист, друго да си почти един от местните.

# 81
  • Мнения: 24
Цитат
Има едно мнение, че парижкото метро не се използвало от истински французи, а само от пришълци.. Явно момичето е било зашеметено от всеобразното население на метрополита Париж. Милиони са французите, които го ползват на ден, за да отидат на работа.

Забелязала съм - големи легенди се носят за парижкото метро. Аз преди наколко дни какво видях в метрото, на Лувъра - околко десетина момичета, верно бяха забулени в едни ефирни воали, верно бяха май чужденки, бягаха и оставяха след себе си невероятно ухание - явно снимаха или закъсняваха за някакви снимки...Всичко може да се види Sunglasses
Днес малката хвана някакъв вирус Confused - голям късмет, точно през ваканцията, а то и времето едно...
Приятен следобед от мен Wink

# 82
  • Мнения: 3 241
Аз пък се возя в парижкото метро (но гледам да е в западна част, последния път на Репюблик щях да побягна от ужас) ... то не че съм истинска французойка де, ама айде Simple Smile Верно е гадничко, ама е тооооолкова бързо!

Сега чакам тема за някоя друга държава (все пак нещо познато де) да покажем и ние знания Wink

Кокай, бързо оздравяване на малката  Hug



# 83
  • Мнения: 2 907
А аз всеки път попадам на тъмни субекти в парижкото метро. Меко казано, не мога да го понасям и за мен е най-лошото и мръсно и миризливо метро, което някога съм виждала.

Кокай, аз все ще те питам и забравям. По принуда ли си взела решението да се върнете в Бг. или е твое желание? Питам от прост интерес, не е някакъв намек.
Иначе ти пожелавам кураж и бързо излизане от сивото!

# 84
  • Мнения: 1 194
Здравейте!
Имаше ли някой друг вчера на шоуто на Нешка Робева послучай националния празник?

# 85
  • Мнения: 353
Maриякара- Peace

Тъкмо мислех да се похваля и да пусна клипчета,правени специално за вас   Heart Eyes(ката разуча как се прави ,де!)


тю, и не сме се видели  Tired Cry

# 86
  • Мнения: X
Виждам че Мистик се е заела сериозно да ги приземява мечтателките във френската-фенска тема. Мистик, внимавай, да не се окаже че нищо не знаеш, нищо че си във Френско от толкова време.

Аз се опитвам от сутринта да събирам багажа за ваканцията. Списъка е дълъг, но събирането на всички необходими джунджуриии за ваканция с децата за седмица е мисия невъзможна. Двете хуни не ме оставят намира. Май довечера по нощите ще оправям саковете.

# 87
  • Мнения: 2 907
Не бе, не съм се заела да приземявам, недей така крайно. Темата много ме кефи, реших и аз да попиша в нея. Прочетох я цялата, не мисля, че е само розова, споделят хората какво им харесва/ какво не, какво ги забавлява. Приятно четиво, забавно.  Grinning

# 88
  • Мнения: X
Приятно е, да. Затова ви постнах тука линка. Хубаво е да видиш нещата през други очи.

# 89
  • Мнения: 1 909
... и знаят много френски изпълнители  newsm10  Току-виж успели да ме конвертират във франкофон Grinning

Общи условия

Активация на акаунт