Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

София

Бързо издавайте тайните на отслабването ! Smile Кажете коя диета правите и действа ли положително ?
Не вярвам на неща от рода на - кафе вита голд и дъвки незнам си какви..
Интересуват ме реално действащи методи Smile
Цитирай

На шестото небе

Всички диети във форума са резолтатни,просто почни една и сама ще разбереш
Цитирай

Варна

РезУлтат има винаги ,когато има постоянство. Аз смъквам с глад  Confused
Цитирай

Варна

Май и при мен само гладът помага.
Цитирай

София

Не съм спазвала определена диета. Спрях да ям хляб. Сутрин закусвах с овесени ядки объркани с малко прясно мляко и мед. Това ме поддържаше доста време сита. Изключих от менюто си сладкото , соленото и пиех много вода. А сега най- важното - тръгнах на фитнес, два-три пъти седмично по 2 часа тренировка. В момента не ходя на фитнес и не се ограничавам в храните кой знае колко, а продължавам да свалям.
Цитирай

Малко, но качествена храна и спорт. )))
Всичко останало са глупости.
Цитирай

София

Със Симеоновската диета и спорт(водна гимнастика и вело)- определено има резултат  Flutter
Цитирай

Аз спазвам диетата на д-р Ори Хофмеклер. Цял ден съм на плодове и зеленчуи и вечер хапвам каквото ми се яде.През деня стомахът се свива и не ми е нужно огромно количество храна да се заситя Smile
Цитирай

Повечко спорт (плуване и ходене) и по-малко ядене, особено вечер Smile
Цитирай

|НВД
Цитирай

Пловдив

Хранене до 16 часа като наблягам на салатки, плодчета,овесени ядки с кисело мляко и плод,и много тичане след децата.
Цитирай

На шестото небе

aquahris Аз съм я чувала тази диета,но ми е интересно,дали знаеш някой,който наистина с нея е свалил 10кг за месец.Впрочем ти колко отслабна с нея,ако не е недискретно да питам Crazy
Цитирай

Нели,аз съвсем скоро я започнах-3 дни. Наистина корема веднага започва да се прибира и през деня се чувствам чудесно.Килограми още не съм свалила.Не прекалявам с плодовете и зеленчуците,защото се подувам.Към 11 хапвам салатка от зелце и следобед евентуално ябълка.По принцип вечер може и сладичко и аз си позволявах.Точно това не ми харесва,защото злоупотребявам Embarassed но мисля от утре да започна да съчетавам режима с ВМ-НВХ.Разликата е,че там се хапва по няколко пъти на ден. За себе си съм разбрала,че ако не се ограничавам до крайност започвам да си позволявам какво ли не Smile Успех и пиши как върви при теб,за да правим подобрения по режима Hug
Цитирай

На шестото небе

aquahris Всички злоупотребяваме Embarassed,не се трвожи Hug.Важно е по някое време да се хванем в ръце.И аз съм така с позволеното в диетата винаги преяждам.Успех за по нататък и бързо да свалиш
Цитирай

благодаря сърдечно,стискам палци и на теб Hug Мисля,че днес е подходящ ден да се взема в ръце докато е време. Има време до лятото все още,така че вярвам,че всички ще успеем да се преборим с килограмите    Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора