Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте.Искам да ви попитам запушени тръби само с пластика ли се отпушват?
Цитирай

Запушени тръби по принцип не се отпушват. Ако обаче има само леки сраствания, тогава може да се направи нещо по въпроса.
Как установиха, че са ти запушени тръбите?
Цитирай

Sofia

А аз искам да попитам ако тръбите все пак пропускат част от контрастното вещество при цветна снимка, това означава ли че има леки сраствания и е не са напълно запушени?
Цитирай

по света и у нас

Hariela, докторът преценява колко големи са срастванията по тръбите и дали те могат да се спасят и да станат проходими. Методът, който се препоръчва за такава диагностика е лапароскопията, защото от диагностична може да премине в оперативна.
Аз съм жив пример за това.
Цитирай

Sofia

Благодаря, Hri! На мене ми предстои лапароскопия през месец юни. Но тя е главно заради матката ми, която е двурога и ще премахват септума. Та се чудех дали след като на цветната снимка се видя, че имам проблем и с тръбите, няма да се опитат да направят нещо и за тях. Но след резултата от цветната снимка бях толкова шокирана, че загубих и ума и дума и забравих какво да питам.
Цитирай

Varna

Здравейте момичета аз искам да ви питам знаете ли какво предизвиква възпаления на тръбите?Някякви инфекции,но знаете ли какви?Гъбичките дали спадат към тях?Мен ме оперираха от извънматочна преди седмица и много се притеснявам.
Цитирай

София

Всичко може да предизвика възпаление. По-добре не мисли, не се натоварвай излишно. Съжалявам за извънматочната. Sad
Цитирай

България - София

Гъбите не ги мисли, не са болка за умиране.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.